Modely Caddy

Caddy je všestranné vozidlo na každú situáciu: Bez ohľadu na to, či ho používate ako firemné skriňové vozidlo alebo ako priestranné vozidlo pre siedmich cestujúcich.

 

 

Caddy Skriňová dodávka

Zvládne takmer každú úlohu.

Každý deň prináša nové výzvy, ktoré si vyžadujú rýchle a profesionálne riešenia. S novou generáciou modelu Caddy Skriňová dodávka máte k dispozícii vozidlo, ktoré vás optimálne podporí v každej situácii. V sériovej výbave vám ponúka rádio a rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov. Caddy Skriňová dodávka je profesionálom vo všetkých oblastiach a spoľahlivo dovezie vás a váš náklad do cieľa.

Showroom

Caddy Kombi

Profesionál vo všetkých oblastiach.

Caddy Kombi spája variabilitu, flexibilitu a spoľahlivosť tak perfektne ako žiadne iné vozidlo v jeho triede. Vnútorný priestor vytvorený z odolných materiálov môžete rozšíriť až na sedem miest a jednoduchými úkonmi ho zmeníte na dvojmiestne vozidlo s veľkým nakladacím priestorom, ak musíte niekam dodať tovar alebo materiál. Dokonca aj menšie predmety uložíte rýchlo a bezpečne. Rádio a rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov sú súčasťou sériovej výbavy.

Showroom

Caddy

Všetko zostane v rodine.

Nakupovanie vo dvojici, letné prázdniny pre piatich, oslava detských narodenín pre siedmich. Nový Caddy berie život ako príde. Nová štvrtá generácia modelu je rovnako spoľahlivá, flexibilná a všestranná ako jeho predchodca, je však ešte pohodlnejšia a hospodárnejšia. Tieto vlastnosti robia z Caddy obzvlášť výnimočné - a navyše aj dokonale všestranné vozidlo.

 

Caddy
Caddy Alltrack
Caddy Edition 35

Caddy Beach

Zoberie vás aj na koniec sveta.

Zažite cestu, na ktorú nikdy nezabudnete. Na miesta, ktoré môže dosiahnuť len pár vyvolených. Caddy Beach, založené na línii Trendline, vám na toto dobrodružstvo ponúka ideálne vybavenie. Veľká pohodlná posteľ nepriehľadné závesy pre čelné sklo, ako aj magnetické závesy pre bočné okná a praktické odkladacie priestory sú súčasťou sériovej výbavy. V kombinácii s voliteľným paketom "Camping" môžete rozšíriť Caddy Beach na svoj vlastný malý rekreačný dom: pomocou stanu s rozmermi 2,3 m x 2,9 m, ktorý upevníte na výklopné zadné dvere, dvoch skladacích stoličiek, stola a vetracej mriežky pre bočné posuvné dvere. Každý deň si tak môžete všetko vychutnať nanovo, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Showroom