Menu
Zatvoriť menu

Nový ID. BuzzID. Buzz Cargo

Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

Nový ID. BuzzID. Buzz Cargo

Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

ID. Buzz & ID. Buzz Cargo: Nová dimenzia elektromobility

S modelmi ID. Buzz a ID. Buzz Cargo prinášame ikonický dizajn do éry elektromobility. Najmodernejšie technológie, digitálne funkcie a nové priestorové koncepcie poskytujú mobilný komfort, ktorý stanovuje nové štandardy. Bez ohľadu na to, či sa používa na prepravu rodiny alebo ako dodávkové vozidlo: ID. Buzz a ID. Buzz Cargo sú inteligentní spoločníci, ktorí vám svojím charakteristickým úsmevom okamžite zlepšia náladu.

Spolu smerom k novej mobilite

Významná posila pre Volkswagen: Ewan McGregor sa stal ambasádorom značky

Ewan McGregor je skvelou posilou nášho tímu a je vášnivým fanúšikom značky Volkswagen. Má vlastnú zbierku historických vozidiel, niektoré si dokonca sám prerobil na elektromobil. Ako dlhoročný veľvyslanec dobrej vôle UNICEF UK podporuje charitatívne projekty po celom svete. Preto je ideálnym partnerom pre spoločnú misiu: zabezpečiť udržateľnejšiu mobilitu budúcnosti.

Všade pod prúdom: pohodlné a flexibilné nabíjanie

Rýchle nabíjanie, inteligentné možnosti nabíjania a súčasne vhodné na dlhé vzdialenosti: zatiaľ čo pri vozidlách so spaľovacím motorom musíte na doplnenie paliva navštíviť čerpaciu stanicu, nový ID. Buzz a ID. Buzz Cargo môžete nabíjať, keď sú zaparkované - či už doma alebo na cestách. Napríklad v práci, pred supermarketom alebo na parkovisku. Vďaka tomu je každodenné používanie oveľa flexibilnejšie a pohodlnejšie. Voľné nabíjacie miesta nájdete rýchlo a jednoducho pomocou Volkswagen nabíjacích služieb, ktoré vám ponúkajú pohodlný prístup k viac ako 310 000 nabíjacím miestam v celej Európe. Maximálny nabíjací výkon ID. Buzz a ID. Buzz Cargo má pri bežnom nabíjaní (AC) výkon až 11 kW. Pri rýchlom nabíjaní (DC) je maximálny nabíjací výkon oboch modelov až 170 kW. Ak sú tieto dostupné na diaľnici - napríklad na nabíjacej stanici od IONITY - nabíjanie batérie z 5 % na 80 % kapacity môže trvať približne 30 minút1.

ID. Buzz Cargo – Veľký nákladný priestor na malej ploche

Plne elektrické "ťažné zviera" s veľkým nákladným priestorom na malej ploche: S ID. Buzz Cargo predstavuje novú generáciu komerčnej mobility. Jeho novo koncipovaná koncepcia nákladného priestoru ponúka miesto pre dve europalety naložené priečne. Spolu s veľkým objemom nákladného priestoru až 3,9 m3 2 a vysokou užitočnou hmotnosťou 650 kg prepraví ID. Buzz Cargo takmer všetko - a rád aj v úzkych uliciach veľkomesta vďaka malému polomeru otáčania len 11,09 metra. Vďaka druhým, voliteľným posuvným dverám na strane vodiča je nakladanie a vykladanie pre vás a vašu posádku ešte pohodlnejšie. Okrem toho výkonný elektrický pohon nového ID. Buzz Cargo s voliteľným ťažným zariadením umožňuje ťahanie nákladu až do hmotnosti 1 000 kg.

ID. Buzz Cargo

ID. Buzz – Veľkorysý priestor v kombinácii s modernou udržateľnosťou

Multifunkčné všestranné vozidlo vytvorené na takmer všetky každodenné výzvy: ID. Buzz mení automobil na miesto stretnutia, s ktorým môžete zažiť mobilitu budúcnosti už dnes. Vďaka úplne prepracovanej koncepcii interiéru ponúka novú úroveň priestrannosti s veľkým priestorom na nohy. Plne obsadený päťmiestny automobil ponúka za druhým radom sedadiel objem až 1 121 litrov3. Ešte väčší úložný priestor ponúka voliteľný odnímateľný ID. Buzz Box medzi sedadlami vodiča a spolujazdca. Fľaše s nápojmi, slnečné okuliare alebo parkovacie lístky sú v ňom dobre uložené a vždy po ruke. ID. Buzz nie je len nanovo koncipovaný, ale aj udržateľnejší: od výroby a dodávky s neutrálnou bilanciou emisií CO24 až po jazdu s ohľadom na klímu. Okrem toho interiér, v ktorom nie je použitá pravá koža a ktorý je čiastočne vyrobený z recyklovaných materiálov, dokazuje, že pri vývoji udržateľných výrobkov sú dôležité komplexné riešenia.

ID. Buzz

ID. Buzz & ID. Buzz Cargo: nová generácia e-Mobility

Moderný dizajn v kombinácii s inovatívnou technológiou

Inšpirovaný prvým modelom Bulli kombinuje vizionársky dizajnom ID. Buzz a ID. Buzz Cargo inovatívnu technológiu s kompaktnými rozmermi. Vďaka malému polomeru otáčania sa oba modely dokonale hodia do úzkych ulíc veľkomesta. Moderná technológia osvetlenia ID. Buzz a ID. Buzz Cargo zabezpečuje vysokú úroveň každodenného komfortu pri súkromnom aj komerčnom používaní vozidla. Ak sa chcete dostať k vozidlu alebo od neho do domu v noci, osvetlia vám cestu svetlomety a svetelná projekcia. Okrem toho vás oba modely v spojení s voliteľným systémom zamykania a štartovania Keyless Advanced privítajú priateľským "žmurknutím očí" voliteľných maticových svetlometov LED, len čo sa k nim priblížite s kľúčom od vozidla.

ID. Buzz – technológie a konektivita: digitálne funkcie, ktoré vás nadchnú

Digitálny kokpit, internetové pripojenie a integrované hlasové ovládanie: nové ID. Buzz je vybavené mnohými našimi najmodernejšími technológiami. Vďaka Car2X dokáže ID. Buzz komunikovať s ostatnými vzájomne prepojenými účastníkmi cestnej premávky a v reálnom čase vás informovať o možných prekážkach a nebezpečenstvách. S viac ako 30 voliteľnými asistenčnými systémami na palube ponúka ID. Buzz komfort na najvyššej úrovni. Vďaka praktickým aktualizáciám "over-the-air"5 prostredníctvom služby We Connect6 možno softvér pre systémy veľmi jednoducho aktualizovať. Počas jazdy komunikuje interaktívne ID. Light s pasažiermi. Prispôsobiteľné ambientné osvetlenie vytvára v interiéri pôsobivé akcenty. Tieto a mnohé ďalšie funkcie vozidla môžete pohodlne a intuitívne ovládať prostredníctvom voliteľného farebného dotykového displeja systému infotainment s uhlopriečkou 30,5 cm (12-palcov). Na želanie vám niekoľko portov USB-C ponúka pohodlné nabíjanie mobilných zariadení a vynikajúcu konektivitu.

ID. Buzz

ID. Buzz Cargo – Kokpit sa mení na kanceláriu: dobre zorganizovaný počas bežného dňa

Usporiadaný a dobre zorganizovaný: pracovisko vodiča nového ID. Buzz Cargo je dokonale prispôsobené vášmu každodennému pracovnému dňu. Na sériové dvojsedadlo spolujazdca sa môžu posadiť až dvaja pasažieri. A dostatok miesta ponúka aj pre veci potrebné na každodenné pracovné záležitosti: vďaka špeciálne na komerčné použitie navrhnutej koncepcii úložného priestoru ich môžete úhľadne a bezpečne uložiť. Či už je to dodací list alebo obedár: vhodné miesto sa tu nájde takmer pre všetko. ID. Buzz Cargo s voliteľnými samostatnými sedadlami v kabíne vodiča poskytuje ešte viac úložného priestoru: Vo voliteľnom, odnímateľnom ID. Buzz Cargo Box možno uložiť okrem pohárov na kávu a kľúčov, aj malé až stredne veľké notebooky a pracovných spisov. Svoju kanceláriu máte vždy po ruke aj na cestách. Miesto pre vodiča v ID. Buzz Cargo zaujme nielen praktickým užívateľským komfortom, ale aj početnými digitálnymi funkciami: Integrovaná SIM karta napríklad umožňuje aktualizovanie softvéru modelu ID. Buzz Cargo jedným stlačením tlačidla vďaka aktualizáciám "over-the-air "5 prostredníctvom služieb We Connect6.

ID. Buzz Cargo
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen