Kúrenie

Dovolenka už len v teple

Kempujete aj keď počasie nie je ideálne a radi cestujete aj počas chladnejších dní. Výborne, vy a Grand California sa potom k sebe dokonale hodíte. Zostáva len otázka: Ako chcete kúriť? Pretože existujú rôzne tepelné zdroje. Z mnohých možností si vyberte tú, ktorá presne vyhovuje vašim dovolenkovým plánom.

Centrálny ovládací panel

Na centrálnom ovládacom paneli s dotykovou plochou pre obsluhu kúrenia, zásobovania vodou a solárneho systému môžete na jednom mieste pohodlne odčítať a nastaviť všetky údaje. Vďaka tomu je moderné kempovanie také skvelé.

Voliteľný ovládací panel pre nezávislé kúrenie

Ovládací panel umiestnený v strešnej galérii je ľahko prístupný. Dotykový displej zjednodušuje ovládanie a programovanie nezávislého kúrenia.

Voliteľné vodné a vzduchové vyhrievanie na plyn

Vodné a vzduchové vyhrievanie na plyn (dve plynové fľaše s hmotnosťou 11 kg). Päť vzduchových otvorov rozdeľuje teplý vzduch rovnomerne po interiéri zo zariadenia s výkonom 6 kW. Okrem toho akumuluje 10 litrov teplej vody pre kuchyňu a kúpeľňu.

 

Voliteľné vodné a vzduchové vyhrievanie na plyn a elektrinu

Doplnkovou funkciou k vodnému a vzduchovému vyhrievaniu na plyn je elektrické ovládanie vykurovania vo vozidle. Na tento účel je potrebný externý zdroj energie.

 

Voliteľné vodné a vzduchové vyhrievanie na naftu a elektrinu

Okrem funkcie vodného a vzduchového vyhrievania na plyn a elektrinu ponúka aj prevádzku na naftu a elektriku. Zabezpečuje mimoriadne dlhé a nezávislé vyhrievanie a znižuje hmotnosť vďaka odstráneniu obidvoch plynových fliaš. Na varenie pripravená 5 kg plynová fľaša.

 

Voliteľné prídavné vodné vyhrievanie s programovateľným nezávislým kúrením

Podporuje vyhrievanie vozidla a vďaka programovaniu umožňuje vyhrievanie vozidla až 60 minút vopred, napríklad pre rýchle rozmrazenie okien kabíny.

 

Voliteľné nezávislé kúrenie plus prídavné kúrenie

Nezávislé kúrenie na palivo rýchlo vyhreje interiér pomocou vzduchových výduchov. Voliteľne je k dispozícii diaľkové ovládanie.

 

Voliteľné nezávislé kúrenie plus prídavné vodné vyhrievanie, na želanie programovateľné

Nezávislé kúrenie na palivo vyhreje interiér rýchlo pomocou vzduchových výduchov. Vodné vyhrievanie dodatočne podporuje vyhrievanie vozidla pri bežiacom motore. Nezávislé kúrenie možno programovať alebo spustiť pomocou voliteľného diaľkového ovládania.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Grand California

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen