Rýchlonabíjanie CCS

Nabíjanie po ceste

Vďaka rýchlonabíjaciemu systému CCS (Combined Charging Systems) môžete lítium-iónovú batériu nabíjať jednosmerným aj striedavým prúdom. Systém umožňuje nabíjanie na verejných rýchlonabíjacích staniciach CCS a na firemných nabíjacích staniciach "Wallbox".

Jednosmerný prúd

Na verejných rýchlonabíjacích staniciach CCS nabijete nový e-Crafter obzvlášť rýchlo. Rýchlonabíjací systém CCS disponuje už dnes nabíjacím výkonom 40 kW a lítium-iónovú batériu nabije na 80% jej kapacity za približne 45 minút1. V blízkej budúcnosti budú nabíjacie stanice dodávať jednosmerný prúd s nabíjacím výkonom až 350 kW.

Čas nabíjania dosiahnutý na verejných nabíjacích staniciach so sériovým rýchlonabíjacím systémom CCS. Kombinovaná spotreba energie: 21,5 kWh/100 km (alebo 215 Wh/km).
Emisie CO2: 0 g/km (vzťahuje sa na emisie CO2 pri jazde, celkové emisie CO2 závisia od pôvodu elektriny. Volkswagen preto odporúča používanie elektriny z obnoviteľných zdrojov).

Objavujte infraštruktúru nabíjania od spoločnosti MOON, poskytovateľa systému, ktorý umožňuje každodenné využívanie elektromobility:

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team