Nabíjanie­ prostredníctvom voliteľných­ staníc wallbox

Nabíjanie na najmenšom priestore

Inštalovanie vlastnej nabíjacej stanice sa odporúča tam, kde stoja vaše elektromobily najdlhšie: napríklad v podzemnej garáži vo vašej budove. S voliteľnou nabíjacou stanicou nabijete vaše vozidlo rýchlejšie. Spoločnosť MOON tiež ponúka nabíjacie stanice a inštaláciu ako praktický kompletný balík.

Striedavý prúd

Prostredníctvom voliteľnej nabíjacej stanice wallbox sa e-Crafter nabije s maximálnym nabíjacím výkonom 7,2 kW približne za 5 hodín a 20 minút. Pomocou dodatočného inteligentného manažmentu nabíjania sa aj väčší vozový park dá nabíjať presne v tom čase, kedy je dostupná solárna energia. Kompletnú ponuku nabíjacej stanice wallbox s konektorom typu 2 a inštaláciou na mieste ponúkajú zmluvní partneri. Ďalšie informácie získate u vášho partnera Volkswagen úžitkové vozidlá.

Objavujte infraštruktúru nabíjania od spoločnosti MOON, poskytovateľa systému, ktorý umožňuje každodenné využívanie elektromobility:

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team