Menu
Zatvoriť menu

Elektrická, praktická, inovatívna. Budúcnosť úžitkového vozidla

e-Crafter zvláda požiadavky zajtrajška už dnes. Ponúka pritom neobmedzený objem nákladného priestoru. Presne tak, ako to očakávate od vozidla budúcnosti.

Urobte si vlastnú predstavu

Objem nákladného priestoru

Bezproblémové nakladanie

Pre kuriérov, zásielkové a balíkové služby je dôležitý každý centimeter nákladného priestoru. O to lepšie, že sa pri modeli e-Crafter nemusíte vzdať ani jedného. Pretože jeho batéria je uložená pod podlahou, aby šetrila miesto. Vozidlo tak boduje obvyklým nákladným priestorom s objemom do 10,7 m³ a výškou nákladného priestoru 1 861 mm.

Úžitková hmotnosť

Zvládne aj ťažké zákazky

Pre model e-Crafter nie je ťažká takmer žiadna zákazka. Skriňová dodávka vyvinutá špeciálne pre kuriérske, expresné a balíkové služby ponúka úžitkovú hmotnosť až 975 kg.

Elektromotor

Rýchly rozjazd pri každej práci

Elektromotor s výkonom 100 kW/136 k ponúka už od štartu maximálny krútiaci moment 290 Nm. To stačí na plynulé zrýchlenie a zaradenie sa do toku mestskej premávky.

Batéria

Dostať vašu spoločnosť ďalej

e-Crafter je bezpochyby najmodernejšou technikou vašej spoločnosti. S plne nabitou lítium-iónovou batériou dosahuje dojazd až 173 km1. Vďaka tomu sa ľahko dostanete z jedného termínu k ďalšiemu. Alebo z jednej dodacej adresy k ďalšej adrese. A ak si medzitým urobíte prestávku na obed: prostredníctvom rýchlonabíjacieho systému CCS s nabíjacím výkonom 40 kW nabijete batériu na 80% jej kapacity za 45 minút.

Kombinácia najlepších vlastností

Pokroková jazda so zachovaním osvedčených systémov

Robustný, hospodárny, výkonný - a aj napriek hrozbe zákazu vjazdu do centra mesta, flexibilný. e-Crafter vám ponúka všetky výhody elektrického pohonu. A všetky výhody konvenčného úžitkového vozidla. Presvedčivé argumenty, však?

Individuálne nadstavby

Perfektne pripravený takmer na všetko

Aby sa zákazkám darilo, potrebujete správne vybavenie. A vozidlo, ktoré je optimálne prispôsobené vašim požiadavkám. Pre vozidlá je možné realizovať riešenia vytvorené na mieru: od chladiacich vozidiel cez sanitky až po bezbariérové vozidlá pre ľudí so zdravotným hendikepom. S našimi vozidlami je možné takmer všetko.

Zistiť viac

Premyslené do detailov

Výkonová elektronika, elektromotor, rýchlonabíjacia stanica CCS: Objavujte, vďaka ktorým inovatívnym technológiám je model e-Crafter taký silný a efektívny.

Funkcie

Technológie a nabíjanie

Späť na prehľad

Technológie a nabíjanie

V motorovom priestore modelu e-Crafter je namiesto spaľovacieho motora umiestnený veľmi kompaktný a vďaka tomu ľahší elektromotor. Počas prevádzky emituje takmer nulové emisie, je veľmi tichý a vyžaduje minimálne nároky na údržbu.

Nákladný priestor

Späť na prehľad

Nákladný priestor

Do modelu e-Crafter sa vojde rovnaké množstvo balíkov, strojov alebo náradia ako do bežného modelu Crafter. A sú rovnako dobre zabezpečené.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Zachovajte si počas jazdy prehľad o všetkom, čo je pre vás dôležité - od toku energie cez rekuperáciu až po zostávajúci dojazd.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Inovatívne asistenčné a inteligentné bezpečnostné systémy predvídavo zvládnu aj zložité situácie.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen