Menu
Zatvoriť menu

Sme tu stále pre vás

Sme tu stále pre vás

Výnimočná situácia okolo nás pretrváva i naďalej. Zvládli sme tú najťažšiu časť a tým, že budeme držať spolu, máme šancu uspieť i v budúcnosti. Vo všetkých oblastiach a na všetkých úrovniach možno i dnes pociťovať opatrenia zamerané na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti medzi ľuďmi, čím chránia naše zdravie. Platí to aj pre spoločnosť Volkswagen a jej partnerov - na ochranu našich zamestnancov a samozrejme aj vás - našich zákazníkov.

Volkswagen aj naďalej zostáva poskytovateľom komplexnej mobility. Platí to aj počas tohto náročného obdobia, ktoré zrejme ešte stále nekončí. Spolu s našimi partnermi robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili mobilitu všetkých našich zákazníkov a zároveň chránili zdravie nás všetkých i naďalej.

 

Ako nás kontaktovať

Naši autorizovaní partneri Volkswagen už pracujú v plnom nasadení a ponúkajú svoje servisné služby. Odporúčame vám vopred si telefonicky overiť dostupnosť termínov, či otváracie hodiny servisného partnera, prípadne navštíviť priamo jeho domovskú stránku, kde zistíte najaktuálnejšie informácie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám - viac ako kedykoľvek predtým - všetko dobré a hlavne zostaňte zdraví.

Váš Volkswagen tím

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen