Menü schließen

Od vysokozdvižného vozíka k valníku

Všetko sa to začalo pred 70 rokmi v závode Volkswagen: "Vysokozdvižné vozíky", ktoré tam používali, slúžili ako vzor pre model Bulli. Transporter 6.1 Valník zostal verný tejto tradícii. Či už ide o ťažký náklad alebo ťažký terén - ako jedno alebo dvojkabína a s rôznymi variantmi valníka je optimálne pripravený na každú výzvu.

Mimoriadne pôsobivé

Dobre premyslené riešenia nákladného priestoru

Náklad plný nápadov

Ten, kto potrebuje prepraviť veľký náklad, si často musí vymyslieť spôsob sám. My sme sa zamysleli tiež a prinášame rôzne možnosti. Aby ste s minimálnym úsilím mohli previezť na miesto určenia dokonca aj mimoriadne veľký, široký alebo cenný náklad.

  • Úchytné oká

  • Schodíky z hliníkového rebrovaného plechu

  •  Odkladacie boxy
  •  Stabilné bezpečnostné uzávery
Nákladná plocha

Kapacita pre veľké objednávky

Ten, kto chce veľa dosiahnuť, musí byť schopní aj veľa prepraviť. Z tohto dôvodu ponúka Transporter 6.1 Valník v závislosti od rázvoru priestor až pre štyri europalety.

Priestor pre 2-6 osôb

Všetci muži na palube

Niektorí pracujú s malými tímami, ale musia prepravovať veľké zariadenia. Pri iných je často v nasadení celá skupina. Nech už sú objednávky vašej spoločnosti akékoľvek: váš Transporter 6.1 sa im dá ľahko prispôsobiť. V jednokabíne sa pohodlne odvezú dve osoby. V dvojkabíne až šesť osôb.

Optimálna schopnosť jazdy v teréne

Ťažký terén? Najľahšie cvičenie

Jazda do kopca, z kopca a cez polia. V hlbokom bahne alebo na hrboľatých lesných cestách. Transporter 6.1 Valník zostáva na ceste smerom k obchodnému cieľu. Vďaka jeho stúpavosti 37° a nákladu až 1 243 kg sa nenechá odradiť od žiadneho z vašich projektov. A vďaka asistentovi rozbehu pri stúpaní1 2 3, asistentovi zjazdu z kopca a mechanickej uzávierke diferenciálu1 3 sú jeho jazdné vlastnosti suverénnejšie, keď je terén komplikovaný.

Silný pohon

Ťažké úlohy ho neodradia

Ťažké zariadenie. Ťažký náklad. Ťažký terén. Tam, kde ostatným pomaly dochádza dych, sa Transporter 6.1 Valník len rozbieha. A vďaka voliteľnému pohonu všetkých kolies 4MOTION1 4 a prevodovke s dvojitou spojkou DSG1 4 sa postará o to, aby práca správne napredovala.

Funkcie

Nová digitálna mobilita

Šikovný prístup k informáciám vďaka inteligentným systémom: so službami We Connect máte vždy k dispozícii všetky potrebné informácie - profesionálne aj súkromne.

Kúrenie a klimatizácia

Zlé počasie? Nevadí!

Pracujete za každého počasia? Bez ohľadu na to, či slnko rozpaľuje kabínu pri 30 stupňoch Celzia alebo uprostred zimy mrzne? Znamená to byť silný - na palube mať správnu klimatizáciu a kúrenie. Tie udržiavajú v kabíne vodiča v modeli Transporter 6.1 Valník príjemnú klímu po celý rok.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team