Menü schließen
Start Video

Nový Caddy Cargo

 

100% nový. A stále 100% Caddy Cargo

Kuriérska služba, remeselníci, doručovacie služby alebo stavbári: vo vašej práci musíte vždy sledovať trendy. Nový Caddy Cargo je verný tomuto tvrdeniu. Caddy Cargo s novým, vzrušujúcim dizajnom, najmodernejšími asistenčnými systémami, inovatívnym infotainmentom a ergonomickým pracoviskom vodiča je spoľahlivý, flexibilný a progresívny. Ideálny partner, pokiaľ ide o pohodlné a profesionálne zvládnutie každodennej práce.

Komfortný, inteligentný, flexibilný

Vnútorný priestor

Viac priestoru pre všetko

Vnútorný priestor piatej generácie všestranného vozidla urobí dojem novými špičkovými technologickými riešeniami a podstatne väčším priestorom. Predĺžená verzia - Caddy Maxi - disponuje o 140 mm širšími posuvnými dverami a ponúka priestor až pre dve europalety. Okrem toho boduje tiež celoplechovými zadnými krídlovými dverami, samostatným zamykaním nákladného priestoru, elektrickým servodovieraním dverí batožinového priestoru a posuvných dverí a mnohými ďalšími funkciami.

Digitálny ukazovateľ

Všetko máte pod kontrolou

Displej digitálneho kokpitu s uhlopriečkou 25,4 cm je jasný a kontrastný. Pomocou tlačidla View na novom multifunkčnom volante si vodič môže vybrať z troch rôznych konfigurácií displeja. Prvá konfigurácia ponúka otáčkomer a rýchlomer zobrazené interaktívne ako okrúhle prístroje; v strede displeja sa zobrazuje individuálne voliteľný obsah - napríklad telefónny zoznam smartfónu. Spojením digitálneho kokpitu so špičkovým infotainment systémom sme vytvorili digitálny prístrojový panel Innovision cockpit - najvyššiu verziu systému s mnohými ďalšími funkciami.

Pracovné miesto vodiča

Mimoriadne ergonomické

Pre všetky verzie nového modelu Caddy sú k dispozícii nové a mimoriadne ergonomické sedadlá: takzvané AGR ErgoComfort sedadlá (AGR = nezávislá nemecká asociácia za zdravý chrbát). Sedadlá boli špeciálne vyvinuté pre profesionálnych vodičov a vodičov, ktorí jazdia na veľké vzdialenosti. Dajú sa nastaviť v mnohých smeroch: okrem pozdĺžneho nastavenia a nastavenia výšky ponúkajú individuálne nastavenie sklonu a hĺbky sedadla, ako aj nastavenie bedrovej opierky v 4 smeroch. Caddy Cargo disponuje navyše dopredu sklopným sedadlom spolujazdca s funkciou stolíka, 230 V zásuvkou, lakťovými opierkami pre vodiča a spolujazdca, LED osvetlením interiéru a nákladného priestoru a mnohými ďalšími funkciami.

Motory

Úsporné a komfortné

Nový Caddy môže byť poháňaný naftou, benzínom alebo zemným plynom1. Disponuje najmodernejšími motormi, ktoré už v roku 2020 spĺňajú emisné normy Euro 6 platné pre rok 2021 a sú vybavené filtrom pevných častíc. V závislosti od verzie pohonu sa spotreba nového modelu Caddy môže znížiť až o dvanásť percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Moderné asistenčné systémy

Automaticky viac komfortu

S modernými asistenčnými systémami v novom modeli Caddy Cargo si môžete užiť každú jazdu celkom uvoľnene: vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Lane Assist", asistentovi pri vyparkovaní vozidla "Rear Cross Traffic Alert", asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist" a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Viac informácií

Caddy Cargo - sebavedomejší

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team