Menü schließen

100% nový. A stále 100% Caddy

Nové sebavedomie: model Caddy sme úplne prepracovali. Okrem nového, vzrušujúceho dizajnu vás nadchnú najmodernejšie asistenčné systémy vodiča, exkluzívny digitálny kokpit a priekopnícky infotainment systém (Innovision Cockpit) vrátane mobilných online služieb. Caddy je samozrejme naďalej spoľahlivý, flexibilný a vhodný na každodenné používanie, no teraz ešte lepšie pripravený na to, čo prináša život.

Od zmeny k pokroku

Vnútorný priestor

Intuitívne ovládanie

Interiér modelu Caddy bol úplne prepracovaný a značne digitalizovaný. Toto univerzálne vozidlo bude prvýkrát v ponuke s voliteľným digitálnym prístrojovým panelom: digital cockpit. Kokpit a systém infotainment pritom tvoria najmodernejšie digitálne prostredie (Innovision Cockpit). Digitalizované boli aj ďalšie ovládacie prvky: Patrí tu napríklad modul tlačidiel pre funkciu "Light and vision" umiestnený vľavo od multifunkčného volantu a modul tlačidiel pre priamy prístup k rôznym funkciám menu, ktorý je umiestnený pod systémom infotainment. Caddy vás okrem toho presvedčí aktívnym vetraním priestoru pre cestujúcich, pohodlnými sedadlami ErgoComfort, novým konceptom sedenia, ktorý ponúka dve samostatné sedadlá v treťom rade sedadiel a mnohými ďalšími systémami.

Digitálny ukazovateľ

Všetko máte pod kontrolou

Displej digitálneho kokpitu s uhlopriečkou 25,4 cm je jasný a kontrastný. Pomocou tlačidla View na novom multifunkčnom volante si vodič môže vybrať z troch rôznych konfigurácií displeja. Prvá konfigurácia ponúka otáčkomer a rýchlomer zobrazené interaktívne ako okrúhle prístroje; v strede displeja sa zobrazuje individuálne voliteľný obsah - napríklad telefónny zoznam smartfónu. Spojením digitálneho kokpitu so špičkovým infotainment systémom sme vytvorili digitálny prístrojový panel Innovision cockpit - najvyššiu verziu systému s mnohými ďalšími funkciami.

Komfortné funkcie

Charakteristický dizajn

Exteriér sedemmiestneho modelu Caddy sa, vzhľadom na techniku a výbavu, vyznačuje mnohými novými funkciami: napríklad voliteľným elektrickým servodovieraním posuvných dverí a dverí batožinového priestoru, ako aj 1,4 m2 veľkým pevným panoramatickým strešným oknom, ktoré siaha až za druhý rad sedadiel. A tiež novými až 18-palcovými disky z ľahkej zliatiny a novými LED svetlometmi a zadnými LED svetlami. Prvýkrát je v ponuke bezkľúčové štartovanie a bezkľúčový prístup.

Motory

Úsporné a komfortné

Nový Caddy môže byť poháňaný naftou, benzínom alebo zemným plynom1. Disponuje najmodernejšími motormi, ktoré už v roku 2020 spĺňajú emisné normy Euro 6 platné pre rok 2021 a sú vybavené filtrom pevných častíc. V závislosti od verzie pohonu sa spotreba nového modelu Caddy môže znížiť až o dvanásť percent v porovnaní s predchádzajúcim modelom.

Moderné asistenčné systémy

Automaticky viac komfortu

S modernými asistenčnými systémami v novom modeli Caddy si môžete užiť každú jazdu celkom uvoľnene: vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Lane Assist", asistentovi pri vyparkovaní vozidla "Rear Cross Traffic Alert", asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist" a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Viac informácií

We Connect

Pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým: nová digitálna mobilita

Základné funkcie inteligentných systémov, na želanie1 v každom novom úžitkovom vozidle Volkswagen, bezplatné služby We Connect, mnoho ďalších funkcií We Connect Plus: Aby bol váš vstup do digitálnej mobility čo najjednoduchší a najpohodlnejší, máme pre vás tri praktické balíky.

Sebavedomý Caddy

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team