Transporter Podvozok

Základ, na ktorom je všetko postavené. Transporter je jediné vozidlo vo svojej triede, ktoré ponúka podvozok s úžitkovou hmotnosťou až takmer 1 600 kg pre množstvo rozličných nadstavieb. Transportér Podvozok sa dodáva ako jedno- alebo dvojkabína. Voliteľná konzola na palubnej doske s DIN-1 slotom poskytuje priestor pre spínače určené pre nadstavbu.

Galéria

Pozrite si Transporter Podvozok z rôznych perspektív.

Pozrite si Transporter Podvozok z rôznych perspektív.

Produktový film

Transporter v akcii.

Zažite prednosti modelu Transporter.

Pohodlná jazda. Výbava ako exkluzívny systém infotainment a komfortné špeciálne funkcie sa postarajú o to, aby bola každá jazda v modeli Transporter Podvozok príjemná.

Car-Net
Rádio a navigačné systémy
Kúrenie a klimatizácia
Elektrická bedrová opierka
Mobilné pripojenie

Zabezpečí vám najaktuálnejšie informácie.

Pripojte k vášmu vozidlu Transporter Podvozok smartfón s internetom a získate prístup k aktuálnym dopravným správam a mnohým ďalším užitočným informáciám

Infotainment, ktorý vás nadchne

Príďte do cieľa s dobrou náladou.

Transporter Podvozok vás nadchne aj v oblasti infotainment: Vybavený najmodernejším rádiom a navigačnými systémami vám zabezpečí perfektnú zábavu a orientáciu na ceste.

Okamžite sa budete cítiť príjemne

Užite si príjemnú pracovnú klímu.

Moderné klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas horúcich dní zabezpečia v interiéri príjemne chladivú klímu. Prídavné kúrenie zabezpečí vo vozidle príjemnú klímu aj počas chladných dní. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať na cestu dobrý výhľad v každom počasí.

Komfortná

Doprajte si viac pohodlia.

Výškovo nastaviteľné, ergonomické sedadlo vodiča vám vďaka na želanie dodávanej elektricky nastaviteľnej bedrovej opierke ponúka komfort na najvyššej úrovni.

Voliteľná výbava za príplatok.

Pokrok v cestnej premávke. Transporter Podvozok disponuje inovatívnymi asistenčnými a bezpečnostnými systémami, ktoré vás podporia v mnohých kritických situáciách.

Bezpečnostné systémy
Asistenčné systémy
Svetlá
Bezpečnosť v sériovej výbave

Táto inteligentná technika vás nadchne.

S bezpečnostnými systémami v modeli Transporter Podvozok ste pripravený takmer na všetko: Systémy v prípade potreby zasiahnu a môžu minimalizovať nebezpečenstvo na ceste.

Predvídavá

Podpora v kritických situáciách.

Vďaka inteligentným asistenčným systémom jazdíte s modelom Transporter Podvozok komfortnejšie, pretože vás upozornia na únavu a udržujú nastavenú rýchlosť.

Výhody dobrej viditeľnosti

Užite si vždy optimálne osvetlenú cestu.

V ponuke sú pre vás diaľkové svetlá s automatickou aktiváciou, ale aj svetlomety, ktoré vám cestu osvetlia aj v zlých poveternostných podmienkach.

Veľký výkon. Najnovšia generácia motorov v modeli Transporter Podvozok spĺňa emisnú normu Euro 6 a presvedčí vás mimoriadne nízkou spotrebou paliva. O perfektné jazdné vlastnosti aj v ťažkých situáciách sa postarajú rôzne inovatívne systémy.

Motory
Dvojspojková prevodovka DSG
Pohon všetkých kolies 4MOTION
Silné a úsporné

Najnovšie motory s nízkou spotrebou.

Každý motor ponúka neuveriteľne nízku spotrebu paliva bez toho, aby obmedzil vaše potešenie z jazdy.

Pokrokový

Užite si vysoký komfort jazdy

Voliteľná 7-stupňová dvojspojková prevodovka DSG radí rýchlostné stupne automaticky, takmer bez citeľného prerušenia hnacej sily a tým výrazne prispieva k vysokému komfortu jazdy. Voliť môžete medzi režimom normal a sport.

Vybavený do zlých poveternostných podmienok

S ním zvládnete aj kopce a jazdu na snehu.

Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION sa postará o dobrú trakciu, optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu v zákrutách v zlých poveternostných podmienkach, napríklad pri jazde v kopcoch a na snehu. Pohon všetkých kolies 4MOTION sa na želanie dodáva aj v kombinácii s automatickou dvojspojkovou prevodovkou DSG - jedinečný koncept pohonu v tejto triede vozidiel.

Pripravený na každú úlohu. Ako jediné vozidlo vo svojej triede ponúka podvozok s úžitkovou hmotnosťou až 1 600 kg pre množstvo rozličných nadstavieb.

Vnútorný priestor
Svetlomety
Ťažné zariadenie
Digitálny tachograf
Veľkorysý

Využite rôzne praktické úložné priestory v kabíne vodiča.

Systém odkladacích priehradiek vás presvedčí v každodennom nasadení. Rôzne možnosti a riešenia vytvorili z vnútorného priestoru perfektne organizované pracovné miesto. Dodatočný úložný priestor vám zabezpečí ešte viac voľnosti.

Intenzívne osvetlenie

Užite si optimálny výhľad.

Účinné svetlomety dodávané v sériovej výbave sa postarajú o perfektný výhľad na cestu. Transporter Podvozok môžete vybaviť tiež voliteľnými dvojitými svetlometmi s intenzívnym svetlom a predným LED svetlometmi.

Vhodné pre veľké zaťaženie

Ťažký náklad prepravíte veľmi jednoducho.

Vyberte si pevné alebo odnímateľné ťažné zariadenie, ktoré môžete podľa potreby jednoducho a rýchlo odmontovať a namontovať.

Jednoduché odčítanie

Ušetrí vám čas a prácu.

Voliteľný digitálny tachograf registruje údaje o prejdenej vzdialenosti a rýchlosti a automaticky varuje vodiča pred koncom pracovnej doby.

Ďalšie kroky