Multivan 6.1

Ikona, modernizovaná. Je možné urobiť niečo dokonalé ešte dokonalejším? Určite to stojí za pokus: Najmodernejšia generácia modelu Multivan zachováva osvedčené silné stránky a prichádza s mnohými špičkovými prvkami! Vyvinuli sme inovatívneho spoločníka s najmodernejším infotainmentom, najmodernejšími asistenčnými a bezpečnostnými systémami so zachovaním nekompromisnej multifunkčnosti vozidla. Robustný a priestranný Multivan 6.1: Univerzálne vozidlo pre všetkých, ktorých život je vždy v pohybe.

Inšpirujte sa modelom Multivan 6.1

Start Video

Špecifické prvky 6.1

Na prvý pohľad:

Nová definícia štandardu

  • Predné svetlomety (H7 a LED)
  • Zadné svetlá (štandard a LED)
  • Nový dizajn masky chladiča
  • Nový dizajn nárazníka
  • Nové disky z ľahkej zliatiny
  • Nové, exkluzívne poťahy sedadiel
  • Modernizovaný modulárny ovládací panel
  • Nový systém Infotainmentu s veľkosťou displeja až 23 cm (9,2")
  • Nové asistenčné systémy

Interiér 6.1 Budúcnosť na pohľad: Okrem nového voliteľného 26 cm (10,25“) veľkého digitálneho kokpitu sa môže interiér modelu Multivan 6.1 pochváliť najmodernejšími možnosťami pripojenia na internet z výroby (voliteľne) prostredníctvom najnovšej generácie modulárneho systému infotainmentu, vrátane 23 cm veľkého (9,2“) dotykového displeja v stredovej konzole. Zvýšená poloha sedenia a voliteľná bedrová opierka nastaviteľná v 4 smeroch sa postarajú o vynikajúce pohodlie. Vďaka množstvu úložných priestorov vo vozidle budete mať o všetkom prehľad.

Digitálne ukazovatele 6.1

Digitálny kokpit

Vaše nové riadiace centrum

Rýchlomer budúcnosti: Od výbavy Comfortline môžete klasický displej na želanie vymeniť za 26 cm (10,25") veľký digitálny displej s vysokým rozlíšením. Inovatívny združený prístrojový panel poskytuje vodičovi množstvo ďalších informácií, ktoré ďaleko presahujú len zobrazenie rýchlosti a stavu paliva.

Navigačný systém Discover Pro

Vaše infotainment centrum

Bez ohľadu na to, či chcete počas jazdy telefonovať, potrebujete aktuálne dopravné informácie alebo sa len chcete zabaviť. Voliteľný navigačný systém "Discover Pro" s intuitívnym ovládaním, napríklad prostredníctvom gest, vám poskytne prístup k širokej škále užitočných funkcií. Pomôže vám bezpečne sa dostať do cieľa a vždy bude baviť.

Volkswagen We Connect

Váš prístup do sveta inovatívnych online služieb

Multivan 6.1 je sériovo vybavený inovatívnymi online funkciami "We Connect", ako aj najnovšou generáciou modulárneho systému Infotainmentu. Na želanie ste tak počas jazdy pripojený na internet. S funkciami "We Connect" môžete očakávať, že každá jazda bude ešte komfortnejšia a bezpečnejšia. Či už ide o dopravné informácie v reálnom čase, aktualizáciu máp alebo bezkľúčový prístup do vozidla prostredníctvom aplikácie.

Komfortná výbava 6.1 Urobte si v modeli Multivan 6.1 pohodlie. Široká ponuka sériovej výbavy, ako aj komfortná doplnková výbava prispievajú prispievajú k jednoduchému ovládaniu vozidla. Každý deň si tak môžete užiť aj za volantom.

Elektromechanické riadenie
Sedadlá
Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort"
Elektromechanické riadenie

S ľahkosťou sa dostať do cieľa

Elektromechanické riadenie v modeli Multivan 6.1 vám ponúka aktívnu a adaptívnu podporu v takmer každej jazdnej situácii. Nová koncepcia servopohonu navyše tvorí základ pre najmodernejšie asistenčné systémy v modeli Multivan 6.1.

Sedadlá

Vysoký komfort sedenia

Multivan 6.1 disponuje mimoriadne pohodlnými sedadlami s voliteľne dodávanou, v 4 smeroch elektricky nastaviteľnou bedrovou opierkou už z výroby. Jedinečné sú samostatné sedadlá1, ktoré sa dajú jednoducho otáčať a variabilne posúvať.

Rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort"

Perfektné pripojenie na internet

Štandardné rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov "Comfort" vám uľahčuje komunikáciu a váš smartfón bude v závislosti od modelu nabíjaný indukčne. Vaše ruky zostanú tam, kde patria: bezpečne na volante.

Jazdná dynamika 6.1 Vysokoúčinná technológia motora v modeli Multivan 6.1 je charakteristická svojím výkonom, hnacou silou a účinnosťou. Predstavuje ideálnu voľbu, ak cestujete veľa a aj napriek tomu si chcete užiť dynamickú jazdu na vysokej úrovni.

Motory

Vysoký výkon, silná trakcia

Multivan 6.1 je v ponuke s rôznymi variantmi motora a prevodovky. Mimoriadne komfortná a úsporná je aj voliteľná dvojspojková prevodovka (DSG), ktorá pracuje takmer bez prerušenia prísunu krútiaceho momentu. Multivan 6.1 s pohonom všetkých kolies 4MOTION aj naďalej predstavuje najvhodnejšie vozidlo do terénu vo svojej triede.

Asistenčné systémy 6.1

Adaptívny tempomat ACC

Adaptívny tempomat ACC2 automaticky prispôsobuje rýchlosť automobilu voči vpredu idúcemu vozidlu a udržiava vodičom prednastavenú rýchlosť a vzdialenosť.

Video v nemeckom jazyku k asistenčnému systému prezentuje ako príklad model Crafter.

Start Video
Asistent udržania jazdného pruhu "Lane Assist"

Voliteľný asistent udržania jazdného pruhu "Lane Assist" 2,3 koriguje smer jazdy pri neúmyselnom opustení jazdného pruhu a súčasne upozorňuje vodiča výstražným tónom a textovou správou na displeji palubného počítača.

Video v nemeckom jazyku k asistenčnému systému prezentuje ako príklad model Crafter.

Start Video
Asistent stabilizácie pri bočnom vetre

Vietor môže fúkať, ako len chce. Asistent stabilizácie pri bočnom vetre2 predstavuje čiastkovú funkciu elektronického stabilizačného systému a pri silnom nárazovom bočnom vetre pomáha automatickým zásahom prostredníctvom bŕzd.

Video v nemeckom jazyku k asistenčnému systému prezentuje ako príklad model Crafter.

Start Video
Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovací asistent "Park Assist"2 podporuje vodiča tým, že pri parkovaní preberie riadenie vozidla. Vodič ovláda iba spojku, pedál akcelerátora a brzdu.

Video v nemeckom jazyku k asistenčnému systému prezentuje ako príklad model Crafter.

Start Video
Ochrana bokov vozidla

Užite si v modeli Multivan 6.1 dokonalú bezpečnosť. Ochrana bokov vozidla monitoruje priestor po bokoch vozidla a optickými a akustickými signálmi upozorňuje, v rámci možností daných systémom, na kritickú vzdialenosť k prekážkam alebo ľuďom.

Video v nemeckom jazyku k asistenčnému systému prezentuje ako príklad model Crafter.

Start Video
Asistent pri vyparkovaní vozidla

Asistent pri vyparkovaní vozidla2 ponúka výstražnú funkciu, ktorá varuje vodiča akustickým signálom, keď pri cúvaní z parkovacieho miesta na cestu rozozná iné vozidlo. V kritických situáciách prispieva k zníženiu nehodovosti pomocou automatického núdzového brzdenia.

Video v nemeckom jazyku k asistenčnému systému prezentuje ako príklad model Crafter.

Start Video
Asistent regulácie diaľkových svetiel "Light Assist"

Asistent regulácie diaľkových svetiel "Light Assist" automaticky prepína medzi stretávacími a diaľkovými svetlami, aby neoslnil vodičov idúcich pred vami alebo v opačnom smere jazdy. Pri rýchlosti nad 60 km/h a v úplnej tme automaticky zapne diaľkové svetlomety.

Video v nemeckom jazyku k asistenčnému systému prezentuje ako príklad model Crafter.

1. Samostatné sedadlá v druhom rade sa pre Multivan Trendline dodávajú na želanie.
2. V rámci možností systému.
3. Vodič musí byť vždy pripravený prevziať kontrolu nad vozidlom a vždy je zodpovedný za riadenie vozidla.