Katalógy príslušenstva

Katalóg príslušenstva

Každý jeden produkt z kategórie Originálneho príslušenstva Volkswagen sa vyvíja súbežne s vozidlom a vyrába sa najmodernejšími výrobnými procesmi z kvalitných materiálov. Až po prísnych bezpečnostných testoch, ktoré sú dokonca nad rámec zákonom predpísaného štandardu, sú produkty zaradené do sortimentu príslušenstva Volkswagen. Aby bola zabezpečená vaša bezpečnosť a spokojnosť. A váš Volkswagen zostal aj naďalej 100 % Volkswagen.

 

Volkswagen Lifestyle

Vždy iný. Berlín.

Neexistuje iba jeden Berlín. Sú ich stovky. Pretože Berlín je taký rozmanitý ako nijaké iné mesto. Mesto, ktoré je neustále v pohybe. Pestré, nezvyčajné, hlasité, pulzujúce, vždy nové a vždy iné. Jedna z najvychytenejších metropol na svete. A vo svojej rozmanitosti je perfektným miestom na nafotenie šiestich Lifestyle kolekcií Originálneho príslušenstva Volkswagen®. Pozrite si s nami vybrané lokality v Berlíne a jeho okolí. A zažite svet Volkswagen Lifestyle.

NAŠE KOLEKCIE:
VOLKSWAGEN • CLASSIC • GTI • R • ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ • DETI

 

Kolekcia Motorsport

World Rally Championship

WRC - to je 13 pretekov na troch kontinentoch. Či už sú to ľadom pokryté cesty vo Švédsku, zasnežené horské priesmyky pri Rallye Monte Carlo, blato v dažďovom pralese Coffs Coast v Austrálii alebo štrkové cesty vo veľkých nadmorských výškach v Argentíne. Každá súťaž sľubuje dramatické momenty a stáva sa rozhodujúcou zaťažkávacou skúškou pre jazdca aj vozidlo. Naši piloti sú pripravení. Buďte aj vy. S kolekciou Volkswagen Motorsport.
 

Pre bližšie informácie ohľadom cien a dostupnosti Originálneho príslušenstva kontaktujte vášho » servisného partnera Volkswagen Úžitkové vozidlá.