Riešenia zadnej časti

Na každý problém existuje riešenie zadnej časti

Naložiť objemný materiál? Zmeniť rýchlo vozidlo na prístrešok proti dažďu? Vpustiť viac svetla do nakladacieho priestoru? Transporter 6.1 má správne riešenie na požiadavky.

Zadné dvere bez okna

Vďaka výške otvorenia asi 2 200 mm 1 umožňujú pohodlné nakladanie a vykladanie.

Zadné dvere s oknom

Zadné dvere s mimoriadne veľkým oknom optimalizujú výhľad dozadu.

Zadné krídlové dvere s oknom

Zadné krídlové dvere s oknom poskytujú vodičovi širší výhľad vďaka úzkemu strednému stĺpiku v kombinácii s mimoriadne širokými oknami.

Elektrické otváranie zadných dverí

Elektrické otváranie zadných dverí umožňuje komfortné a bezpečné ovládanie, napr. prostredníctvom kľúča s diaľkovým otváraním. Senzory rozpoznajú, či majú zadné dvere dostatok priestoru na to, aby sa mohli otvoriť a ochrana proti privretiu zastaví zatváranie dverí.

 

 

Ochrana nakladacej hrany

Ochrana nakladacej hrany chráni lak zadného nárazníka pred poškriabaním pri nakladaní a vykladaní nakladacieho priestoru. Plastový lišta sa dodáva v striebornej alebo čiernej farbe.

Zoberte, prosím na vedomie, že tu uvádzame približné hodnoty a rozmery sa vzhľadom na výrobné tolerancie môžu líšiť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu

Transporter 6.1
Skriňová dodávka

 
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen