Transporter Dodávka

Pre veľké a ťažké úlohy. Transporter Skriňová dodávka spĺňa výzvy už viac ako 65 rokov. Každá nová generácia si kladie za cieľ využiť priestor čo najefektívnejšie, uľahčiť prácu a bezpečne uložiť čo najväčší sortiment tovaru. To je dôvod, prečo nákladný priestor v novom modeli Transporter Skriňová dodávka nepripúšťa žiadne kompromisy, pokiaľ ide o funkčnosť a všestrannosť. Vynikajúce spracovanie je základom pre efektívnosť a zaisťuje, že dodávka spĺňa všetky výzvy. Dve dĺžky rázvoru a tri varianty strechy vytvárajú objem nákladného priestoru od 5,8 do 9,3m³ a ponúkajú možnosť prepraviť náklad s hmotnosťou až 1,4 t.

Galéria

Pozrite si Transporter Skriňovú dodávku z rôznych perspektív.

Pozrite si Transporter Skriňovú dodávku z rôznych perspektív.

Produktový film

Transporter v akcii.

Zažite prednosti modelu Transporter.

Presvedčivá výbava. Inteligentné mobilné online služby, exkluzívne systémy infotainment alebo kúrenie a klimatizácia – výbava v modeli Transporter Skriňová dodávka sa postará o to, aby bola každá jazda čo najpohodlnejšia.

Car-Net
Rádio a navigačné systémy
Kúrenie a klimatizácia
Elektrická bedrová opierka
Mobilné pripojenie

Zabezpečí vám najaktuálnejšie informácie.

Pripojte k vášmu vozidlu Transporter Skriňová dodávka smartfón s internetom a získate prístup k aktuálnym dopravným správam a mnohým ďalším užitočným informáciám.

Infotainment, ktorý vás nadchne

Príďte do cieľa informovaný a s dobrou náladou.

Transporter Skriňová dodávka vás nadchne aj v oblasti infotainment: Vybavený najmodernejším rádiom a navigačnými systémami vám zabezpečí perfektnú zábavu a orientáciu na ceste.

Okamžite sa budete cítiť príjemne

Užite si príjemnú pracovnú klímu.

Moderné klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas horúcich dní zabezpečia v interiéri príjemne chladivú klímu. Nezávislé kúrenie zabezpečí vo vozidle príjemnú klímu aj počas chladných dní. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať na cestu dobrý výhľad v každom počasí.

Komfortná

Doprajte si pohodlie.

Výškovo nastaviteľné, ergonomické sedadlo vodiča vám vďaka na želanie dodávanej elektricky nastaviteľnej bedrovej opierke ponúka komfort na najvyššej úrovni.

Voliteľná výbava za príplatok.

Pokrokové asistenčné systémy. Inovatívne asistenčné a bezpečnostné systémy vás podporia v kritických situáciách a pomáhajú vám v tom, aby ste sa nebezpečenstvu vyhli. Tešte sa na skutočný všestranný talent.

Bezpečnostné systémy
Parkovacie systémy
Asistenčné systémy
Svetlá
Bezpečnosť v sériovej výbave

Táto inteligentná technika vás nadchne.

S bezpečnostnými systémami v modeli Transporter Skriňová dodávka ste pripravený takmer na všetko: Systémy v prípade potreby zasiahnu a môžu minimalizovať nebezpečenstvo na ceste.

Ostražité

Uľahčia vám parkovanie.

Parkovanie s ľahkosťou: Parkovacie senzory ParkPilot alebo cúvacia kamera - chytré parkovacie systémy v modeli Transporter Skriňová dodávka vás na prekážky upozornia zvukovými a optickými signálmi.

Predvídavá

Podpora v kritických situáciách.

Vďaka inteligentným asistenčným systémom jazdíte s modelom Transporter Skriňové vozidlo komfortnejšie, pretože vás upozornia na neúmyselné opúšťanie jazdného pruhu a únavu.

Prednosti dobrej viditeľnosti

Užite si vždy optimálne osvetlenú cestu.

V ponuke sú pre vás diaľkové svetlá s automatickou aktiváciou, ale aj svetlomety, ktoré vám cestu osvetlia aj v zlých poveternostných podmienkach.

Pokrokové technológie pohonu. Najnovšia generácia motorov v modeli Transporter Skriňová dodávka spĺňa emisnú normu Euro 6 a presvedčí vás mimoriadne nízkou spotrebou paliva.

Motory
Dvojspojková prevodovka DSG
Pohon všetkých kolies 4MOTION
Silné a úsporné

Najnovšie motory s nízkou spotrebou.

Každý motor ponúka neuveriteľne nízku spotrebu paliva bez toho, aby obmedzil vaše potešenie z jazdy.

Pokrokový

Užite si vysoký komfort jazdy

Voliteľná 7-stupňová dvojspojková prevodovka DSG radí rýchlostné stupne automaticky, takmer bez citeľného prerušenia hnacej sily a tým výrazne prispieva k vysokému komfortu jazdy. Voliť môžete medzi režimom normal a sport.

Vybavený do zlých poveternostných podmienok

S ním zvládnete aj kopce a jazdu na snehu.

Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION sa postará o dobrú trakciu, optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu v zákrutách v zlých poveternostných podmienkach, napríklad pri jazde v kopcoch a na snehu. Pohon všetkých kolies 4MOTION sa na želanie dodáva aj v kombinácii s automatickou dvojspojkovou prevodovkou DSG - jedinečný koncept pohonu v tejto triede vozidiel.

Maximálna flexibilita. Exkluzívny vnútorný priestor a veľkorysý nakladací priestor modelu Transporter Skriňová dodávka vás presvedčia funkčnosťou a všestrannosťou. Rôzne špeciálne funkcie ponúkajú riešenia pre individuálne požiadavky.

Vnútorný priestor
Nakladací priestor
Zabezpečenie nákladu
Rozmanité varianty
Riešenia zadnej časti
Svetlá
Digitálny tachograf
Veľkorysý

Využite rôzne praktické úložné priestory v kabíne vodiča.

Systém odkladacích priehradiek vás presvedčí v každodennom nasadení. Rôzne možnosti a riešenia vytvorili z vnútorného priestoru perfektne organizované pracovné miesto. Dodatočný úložný priestor vám zabezpečí ešte viac voľnosti.

Stabilný a praktický

Prispôsobí sa vaším požiadavkám.

Deliace steny alebo rôzne druhy podláh - požiadavky na výbavu modelu Transporter sa menia. Preto vám Transporter Skriňová dodávka ponúka aj v tejto oblasti najväčšiu možnú flexibilitu.

Inteligentné riešenia

Zabezpečte si svoj tovar.

Voliteľné čalúnenie priestoru pre cestujúcich a obkladu nákladného priestoru, ale aj špeciálne prvky pre upevnenie vecí a tovaru sa postarajú o lepšiu ochranu a bezpečný transport.

Na každú výzvu

Také flexibilné ako vaše potreby.

Transporter Skriňová dodávka vám ponúka dva rázvory a tri varianty strechy s veľkým objemom nákladného priestoru. Kabína vodiča môže byť vybavená podľa individuálnych potrieb.

Veľa možností

Vyberie si každý.

Zadná časť môže byť tiež vybavená alebo zvolená podľa individuálnych potrieb.

Intenzívne

Užite si optimálny výhľad.

Zlepšite si váš výhľad intenzívnejším svetlom alebo sa strešnými smerovými svetlami chráňte pred čelnou zrážkou.

Jednoduché odčítanie

Ušetrí vám čas a prácu.

Voliteľný digitálny tachograf registruje údaje o prejdenej vzdialenosti a rýchlosti a automaticky varuje vodiča pred koncom pracovnej doby.

Ďalšie kroky