Opravy čelného skla. Tu je váš Volkswagen doma.

Opravy čelného skla.

Tu je váš Volkswagen doma.

Start Video
Originál pre bezpečnosť a funkčnosť vozidla.

Takmer neviditeľné, tak samozrejmé a napriek tomu nenahraditeľné. Predné sklo je jednou z najdôležitejších častí vozidla. Pre bezpečnosť a funkčnosť vozidla je najlepší Originál.

V ideálnom prípade čelné sklo vôbec nevnímate - ak je to tak, všetko je v poriadku. Ak je však potrebná výmena kvôli opotrebeniu či poškodeniu odlietajúcim kamienkom, odporúčame - tak ako vždy - aby ste si vybrali Originálny diel Volkswagen® a dali vozidlo opraviť v autorizovanom servise Volkswagen. Neoriginálne náhradné diely nezodpovedajú kvalite, rozmerovej presnosti a funkčnosti originálnych dielov. Len originálne diely sú dokonale prispôsobené vášmu vozidlu.

Zmeny v geometrii a / alebo hrúbke skla môžu viesť k malým odchýlkam, čo ovplyvňuje presnosť osadenia a tým aj funkčnosť čelného skla. Dôsledkom môže byť zvýšený hluk jazdy a vetra, ako aj nefunkčnosť asistenčných systémov vodiča či funkcie vyhrievania čelného skla.

A mimochodom: väčšina škôd na čelnom skle môže byť rýchlo a ekonomicky opravená použitím metódy takmer neviditeľnej živicovej výplne Volkswagen Clever Repair®. A ak vaše havarijné poistenie kryje aj poškodenie čelného skla, oprava sa zvyčajne uskutočňuje bezplatne.

Pre viac informácií kontaktujte svojho » autorizovaného servisného partnera Volkswagen.


» Opravy čelného skla Volkswagen
 (PDF)