Crafter Podvozok 100 % nový. 100 % orientovaný na zákazníka.

Perfektný základ. Postavte vašu prácu na solídnych základoch. Najlepšie na nosnej a solídnej konštrukcii rámu nového modelu Crafter Podvozok.

International Van of the Year. Nový Crafter sme vyvíjali v úzkej spolupráci s jeho cieľovou skupinou zákazníkov. Za svoj inovatívny dizajn, prvotriedne využitie v mestskom prostredí vďaka 15 asistenčným systémom a enormnú rôznorodosť pohonov bol medzinárodnou porotou zloženou z expertov z 24 krajín zvolený za najlepšiu dodávku roka 2017: „International Van of the Year 2017“.

Galéria

Vzrušujúci ako nikdy predtým.

Prezrite si detailne nový Crafter Podvozok.

Vzrušujúci ako nikdy predtým.

Prezrite si detailne nový Crafter Podvozok.

Špecifické vlastnosti

Technológie
Interiér
Exteriér
Bezpečnosť
Asistenčné systémy
Komfort
Infotainment & Car-Net

Osemstupňová prevodovka. Dokonca pre všetky druhy pohonu.

Nový Crafter je jediné vozidlo vo svojej triede s osemstupňovou automatickou prevodovkou pre tri rôzne pohony. Predný, zadný1 pohon alebo pohon všetkých kolies 4MOTION sa dá kombinovať s osemstupňovou automatickou1 alebo manuálnou prevodovkou. Srdcom vozidla sú výkonné, novovyvinuté naftové motory TDI, ktoré boli vytvorené pre náročné požiadavky užívateľov.

¹ Do ponuky bude zaradený neskôr.

Má veľa komfortných zón. A jednu, ktorú nebudete chcieť opustiť.

Skutočná veľkosť je zrejmá najmä na dobre premyslených detailoch. Jeho odpružené sedadlo1 "ergoComfort", dobre premyslené odkladacie priehradky a veľa ďalších špecifických funkcií robia z kabíny vodiča nového modelu Crafter pohodlné pracovné miesto pre rôznych vodičov.

Vyrobený pre rôzne odvetvia. Ako stvorený pre vašu prácu.

S tromi dĺžkami, jednou výškou vozidla, jedno- alebo dvojkabínou a tiež širokou paletou systémov, ktoré vám uľahčia každodenné povinnosti je nový Crafter Podvozok perfektne vyzbrojený pre všetky výzvy vášho odvetvia.

Ide na istotu. Dokonca automaticky.

Sedem inteligentných bezpečnostných systémov, ako je multikolízna brzda, elektronický stabilizačný program alebo antiblokovací systém zabezpečujú najvyššiu možnú ochranu v modeli Crafter Podvozok od štartu až k cieľu a počas celej jazdy.

Perfektné pre jazdu v meste.

S dvadsiatimi inovatívnymi asistenčnými jazdnými systémami, ktoré vás počas jazdy odbremeňujú a v kritických situáciách vás môžu podporiť, vytvára Crafter úplne nové štandardy v oblasti bezpečnosti.

Taký komfortný, ako si želáte.

Kabína vodiča modelu Crafter Podvozok predstavuje jedno z najpohodlnejších pracovných miest pre vodičov, ktorí sú často na ceste. Ten, kto chce mať ešte väčší komfort, môže vozidlo dodatočne individualizovať prostredníctvom voliteľnej výbavy.

Mobilná budúcnosť je už prítomná. Za vaším volantom.

Mobilné online služby systému Car-Net zmenia Crafter Podvozok na informačné centrum s pripojením na internet. Vďaka tomu môžete obchodné vzťahy udržiavať jednoducho aj vtedy, keď ste na cestách a pohodlne robiť obchody aj mimo kancelárie.

Ďalšie kroky