Amarok Dark Label
Od € 43.656,- s DPH ? Od € 36.380,- bez DPH ?

Nový Amarok Dark Label

Výrazný dizajn, ktorý zostáva v pamäti. Elegantnú čiernu nájdete všade, kam sa pozriete. V novom modeli Amarok Dark Label jazdíte aj v mestskej džungli vždy s dokonalým štýlom. Mnohé prvky dodávajú tomuto dizajnovému modelu určitú extravaganciu, ktorou urobí dojem aj v tých najexkluzívnejších mestských častiach.

Špecifické vlastnosti nového modelu Amarok Dark Label. Amarok Dark Label spája vysokú dizajnovú individualitu so silným agregátom V6 TDI a prednosťami terénneho vozidla.

Exteriér

Čistý dizajn v kombinácii s čistou silou.

Špeciálny model Amarok Dark Label vychádza z výbavy Amarok Comfortline a svoj dokonalý štýl prezentuje sivým "Carbon" metalízovým lakom karosérie. Celkový dizajn umocňuje tmavé prvky ako bočné ochranné tyče a dizajnový rám "Stylingbar Plus" v čiernom matnom prevedení a 18" antracitové disky z ľahkej zliatiny "Rawson" s lesklou povrchovou úpravou.

Štýlový a výrazný vzhľad vozidla podčiarkujú kryty spätných zrkadiel v čiernom matnom vyhotovení, čierne kľučky dverí a dizajnové polepy "Dark Label" v spodnej časti dverí. Bi-xenónové svetlomety s dennými LED svetlami a stmavenými koncovými svetlami dopĺňajú exkluzívny dizajnový balík.

Interiér

Tmavý až do detailov.

Exkluzívny tmavý dizajn interiéru dôsledne nadväzuje na exteriér čiernym stropom a čiernym obložením stĺpikov. Dizajnoví individualisti sa posadia na sedadlá čalúnené látkou "Salipra" v kombinácii čiernej/titánovo-čiernej farby s farebným prešívaním v prevedení "Palladium" a na koberčekoch nájdu nápis "Dark Label".

Rádiá & mobilné online služby

Exkluzívna zábava.

Amarok Dark Label je štandardne vybavený rádiom Media. Rádio zahŕňa 16,5 cm (6,33") farebný dotykový TFT displej so senzorikou priblíženia, CD mechanika s prehrávaním formátov MP3 a WMA, výkon 4 x 20 W so šiestimi reproduktormi, dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre lepší rádiový príjem, slot na SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB, rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Pre toto rádio sa na želanie dodávajú mobilné online služby Car-Net App-Connect. Zažite novú dimenziu komfortu a systému infotainment.

Štandardné systémy na palube

Sériová výbava.

Chceme, aby ste sa mohli na vaše vozidlo Volkswagen spoľahnúť. Preto vám ponúkame komfort, bezpečnosť a spoľahlivosť už v sériovej výbave. Bez ohľadu na to, pre ktorý model sa rozhodnete.

Exteriér.
 • 18" antracitové disky z ľahkej zliatiny "Rawson" s lesklou povrchovou úpravou
 • Dizajnový rám "Stylingbar Plus" v čiernom matnom vyhotovení
 • Čierne matné bočné ochranné tyče
 • Čierne matné kľučky dverí, B-stĺpiky a kryty spätných zrkadiel
 • Mriežka chladiča s dvomi dvojitými lištami a šiestimi vertikálnymi lištami v chrómovom / matnom chrómovom lakovaní
 • Bi-xenónové svetlomety s denným LED svetlom
 • Stmavené koncové svetlá
 • Nápisy »Dark Label«
Interiér.
 • Látkové poťahy »Salipra« v titánovo-čiernom/čiernom tóne s farebným prešívaním "Palladium"
 • Čierny strop
 • Podlahové koberčeky s nápisom »Dark Label«

Funkčnosť.
 • Rádio »Media« so šiestimi reproduktormi
 • Mobilné online služby Car-Net App-Connect


Nový Amarok Dark Label vychádza z výbavy modelu Amarok Comfortline.

Ďalšie kroky