Ideálne auto? Nový Volkswagen so zvýhodnením IDEAL až do 5 400 €

2017-05-05

Nemusíte robiť kompromisy medzi kvalitou a cenou, svoje ideálne nové auto teraz získate s cenovým zvýhodnením IDEAL a s možnosťou financovania bez navýšenia.

 

Vyberte si z našej ponuky:

Caddy s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 3 000 €
Transporter s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 5 000 €
Caravelle s cenovým zvýhodnením až do 4 200 €
Multivan s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 4 600 €
Amarok s cenovým zvýhodnením IDEAL až do 5 400 €

 

Ponuka platí na vybrané modely Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan a Amarok, je časovo obmedzená a platí len do vypredania zásob. Zastavte sa u svojho predajcu Volkswagen Úžitkové vozidlá ešte dnes.

Ponuka platí na vybrané modely Caddy, Transporter, Caravelle, Multivan a Amarok, je časovo obmedzená a platí len do vypredania zásob. Viac informácií, podrobnosti o ponuke modelov, o ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen Úžitkové vozidlá. Triedy energetickej efektivity: A⁺ - D. Spotreba paliva v l/100 km: 4,0 - 9,4 l (kombinovaná), emisie CO2 v g/km: 106 - 212 (kombinované). Všetky uvedené ceny sú importérom odporúčané ceny pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Fotografia obsahuje príplatkovú výbavu, je ilustračná.