Menü schließen

Sme tu stále pre vás

Sme tu stále pre vás

Výnimočná situácia okolo nás pretrváva i naďalej. Zvládli sme tú najťažšiu časť a tým, že budeme držať spolu, máme šancu uspieť i v budúcnosti. Vo všetkých oblastiach a na všetkých úrovniach možno i dnes pociťovať opatrenia zamerané na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti medzi ľuďmi, čím chránia naše zdravie. Platí to aj pre spoločnosť Volkswagen a jej partnerov - na ochranu našich zamestnancov a samozrejme aj vás - našich zákazníkov.

Volkswagen aj naďalej zostáva poskytovateľom komplexnej mobility. Platí to aj počas tohto náročného obdobia, ktoré zrejme ešte stále nekončí. Spolu s našimi partnermi robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili mobilitu všetkých našich zákazníkov a zároveň chránili zdravie nás všetkých i naďalej.

 

Ako nás kontaktovať

Naši autorizovaní partneri Volkswagen už pracujú v plnom nasadení a ponúkajú svoje servisné služby. Odporúčame vám vopred si telefonicky overiť dostupnosť termínov, či otváracie hodiny servisného partnera, prípadne navštíviť priamo jeho domovskú stránku, kde zistíte najaktuálnejšie informácie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám - viac ako kedykoľvek predtým - všetko dobré a hlavne zostaňte zdraví.

Váš Volkswagen tím

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team