Menü schließen

Právne ustanovenia

Impressum

Právne ustanovenia

 

Ak nie je uvedené inak, všetky uvedené ceny sú nezáväzné, nekartelové orientačné ceny zahrňujúce 20 % DPH*. Vo výnimočných prípadoch sa môže stať, že cenové údaje nie sú aktuálne. V prípade záujmu o bližšie informácie kontaktujte, prosím, svojho predajcu a to najmä ohľadom cenovej kalkulácie, informácií o zmenách v modelových variantoch, v konštrukcii, ako aj ohľadom podrobných technických informácií. Vyhradzujeme si výslovné právo na chyby v cenách a na chyby pri zadávaní údajov. Zobrazené vozidlá môžu byť vybavené doplnkovou výbavou za príplatok, resp. príplatkovou výbavou. Zároveň môžu byť zobrazované detaily príplatkovej výbavy, ktoré sa nedodávajú k niektorým modelovým variantom.

Informácie EÚ o spotrebe paliva a emisií CO 2 emisie v súlade s nariadením (ES) 715/2007: Uvedené hodnoty boli zistené s použitím predpísaných meracích postupov 715/2007 (ES). Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na účely porovnania jednotlivých typov vozidiel. Odlišné hodnoty spotreby paliva a emisií CO 2 môžu ovplyvniť hlavne doplnky a príslušenstvo (napríklad širšie pneumatiky, klimatizácia, strešné nosiče a podobne).
Montáž zvoleného príslušenstva nemusí byť pri zvolenom modeli vozidla možná z dôvodu špecifických obmedzení vo výbave a motorizácii. O dostupnosti príslušenstva pre zvolený model a o dodacej lehote sa informujte u Vášho predajcu.
Na príslušenstvo sa vzťahuje 2-ročná záručná lehota.

Obrázky sú ilustračné. Správne zobrazenie farby nemôže byť z dôvodu zobrazovania na rôznych monitoroch zaručené. Zobrazené príslušenstvo môže zobrazovať aj iné príslušenstvo alebo dekoračné materiály použité na účely zhotovenia fotografie.

*Ceny príslušenstva sú odporúčané nezáväzné ceny vrátane 20% DPH, platné až do odvolania. Náklady na eventuálnu montáž a montážny materiál nie sú zahrnuté v cene.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team