Typy pohonu

Dva alebo tri pohony. Všetko sa dá kombinovať.

Nový Crafter je jediné vozidlo vo svojej triede s osemstupňovou automatickou prevodovkou pre tri rôzne pohony. Predný, zadný pohon alebo pohon všetkých kolies 4MOTION sa dá kombinovať s osemstupňovou automatickou alebo manuálnou prevodovkou.

Pohon predných kolies

Nový Crafter vďaka pohonu predných kolies disponuje väčšou užitočnou hmotnosťou ako jeho verzie so zadným, či 4MOTION pohonom a umožňuje tak odviezť ešte viac nákladu.

Pohon zadných kolies

Tam, kde už ostatní dosiahnu svoje hranice, on ešte stále pokračuje. Variant s pohonom zadných kolies zvládne vysokú hmotnosť jazdnej súpravy a perfektnou trakciou vás presvedčí, aj keď je plne naložený.

Pohon všetkých kolies 4MOTION

Zablatené stavby, nespevnené lesné cesty alebo extrémne stúpanie - nový Crafter s pohonom všetkých kolies 4MOTION presvedčí spoľahlivou trakciou a perfektnou smerovou stabilitou na každom druhu povrchu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team