Typy pohonu

Dva alebo tri pohony. Všetko sa dá kombinovať.

Nový Crafter je jediné vozidlo vo svojej triede s osemstupňovou automatickou prevodovkou pre tri rôzne pohony. Predný, zadný pohon alebo pohon všetkých kolies 4MOTION sa dá kombinovať s osemstupňovou automatickou alebo manuálnou prevodovkou.

Pohon predných kolies

Nový Crafter vďaka pohonu predných kolies disponuje väčšou užitočnou hmotnosťou ako jeho verzie so zadným, či 4MOTION pohonom a umožňuje tak odviezť ešte viac nákladu.

Pohon zadných kolies

Tam, kde už ostatní dosiahnu svoje hranice, on ešte stále pokračuje. Variant s pohonom zadných kolies zvládne vysokú hmotnosť jazdnej súpravy a perfektnou trakciou vás presvedčí, aj keď je plne naložený.

Pohon všetkých kolies 4MOTION

Zablatené stavby, nespevnené lesné cesty alebo extrémne stúpanie - nový Crafter s pohonom všetkých kolies 4MOTION presvedčí spoľahlivou trakciou a perfektnou smerovou stabilitou na každom druhu povrchu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Crafter Podvozok

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen