Rádiá

Skvelé počúvanie

Obľúbené piesne, rozhlasové hry, podcasty alebo len správna rozhlasová stanica - naše rádiá vám ponúkajú správny program bez ohľadu na to, čo radi počúvate na dlhých cestách.

Rádio "Audio"

Systém zahŕňa monochromatický TFT displej, dva reproduktory s výkonom 2 x 20 W1, slot na SD kartu, AUX-IN, USB port a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

1 Na želanie sa dodávajú dva ďalšie reproduktory vzadu. Táto výbava bude do ponuky zaradená neskôr.

Rádio "Media"

Systém zahŕňa 20,8 cm (8-palcov) farebný dotykový displej TFT so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, štyri reproduktory1, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB port, rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilného telefónu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

1 Na želanie sa dodávajú dva ďalšie reproduktory vzadu. Táto výbava bude do ponuky zaradená neskôr.
Voliteľná výbava za príplatok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team