Rádio "Audio"

Rádio "Audio" zahŕňa monochromatický TFT displej, štyri reproduktory, slot na SD kartu, AUX-IN a USB port a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Pre výbavu Comfortline je súčasťou sériovej výbavy.

Rádio "Colour"

Rádio "Colour" zahŕňa 12,7 cm (5-palca) farebný dotykový TFT displej, CD menič kompatibilný s MP3, šesť reproduktorov, slot na SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB, rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

Rádio "Media"

Voliteľný systém zahŕňa 16,5 cm (6,33-palca) farebný TFT dotykový displej so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, šesť reproduktorov, slot na SD kartu, rozhranie AUX-IN, USB port v priehradke pred spolujazdcom, rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

Navigačný systém"Discover Media"

Ako doplnok k rádiu "Media" so šiestimi reproduktormi je systém navyše vybavený druhým integrovaným slotom pre SD kartu kompatibilným s SD kartou s mapovými údajmi. Aktualizácie nainštalovaných máp pre Európu sú zadarmo dostupné z Volkswagen MapCare na webovej stránke Volkswagen.

Navigačný systém"Discover Media Plus"

K funkciám navigačného systému "Discover Media" prináša navyše digitálne rádio DAB+, ovládanie hlasom, Car-Net App-Connect, Volkswagen Media Control, elektronické zosilnenie hlasu vodiča a mobilné rozhranie "Comfort" s rozhraním MEDIA-IN.

Rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort"

Špeciálna odkladacia priehradka pre váš mobilný telefón, dodávaná na želanie, disponuje bezkáblovým pripojením k vonkajšej anténe a zabezpečuje optimálnu kvalitu mobilného signálu, rádiového vysielania a príjmu. Nabíjanie mobilného telefónu je vďaka tejto funkcii tiež veľmi jednoduché. Stačí len, aby bol telefón pripojený prostredníctvom USB portu, ktorý sa tiež nachádza v odkladacej priehradke.

Dodáva sa len v kombinácii s rádiom " Colour" a " Media", ale aj s navigačným systémom "Discover Media".

Zavrieť