Lakťové opierky sedadla vodiča

Sklopné lakťové opierky na sedadle vodiča. Obe lakťové opierky na sedadle vodiča sa dajú sklopiť a zabezpečujú ľahký prístup do všetkých oblastí kabíny vodiča.

Dvojsedadlo spolujazdca

Dvojsedadlo vpredu. Namiesto samostatného sedadla si môžete objednať dvojsedadlo pre spolujazdcov. Pod sedacou plochou dvojsedadla sa nachádza ďalšia odkladacia priehradka, ktorá sa otvára nadvihnutím sedadla. Voliteľne je možné dovybaviť dvojsedadlo výklopným stolíkom, v ktorej sú zabudované držiaky nápojov a držiak na pero.

Elektricky v 12 smeroch nastaviteľné sedadlo

Sedadlá vodiča a spolujazdca sú elektricky nastaviteľné. Vďaka nastaveniu bedrovej opierky, sklonu operadla, výšky sedadla, sklonu sedacej plochy a pozdĺžnemu nastaveniu si svoju ideálnu polohu nájde každý. Sedadlo vodiča disponuje pamäťovou funkciou pre tri rôzne nastavenia. Zahŕňa tiež vyhrievanie sedadiel pre vodiča a spolujazdca.

¹ Dodáva sa len v kombinácii s kožou "Nappa". Stredná časť sedadla a vnútorné vankúše sú z kože "Nappa".

Funkcia "Easy Entry"

Aby mohli cestujúci v treťom rade sedadiel nastúpiť a vystúpiť čo najpohodlnejšie, umožňuje nová funkcia Easy Entry jednoduché a rýchle vyklopenie sedadiel dopredu. Vozidlá s dvoma bočnými posuvnými dverami majú funkciu Easy Entry pre sedadlá na oboch stranách. Operadlá všetkých sedadiel, aj tých s funkciou "Easy Entry", je možné úplne sklopiť dopredu.

Zavrieť