Otočné sedadlá s bedrovou opierkou

Ergonomické sedadlá pre vodiča a spolujazdca sú vybavené opierkami rúk a bedrovou opierkou. Poskytujú dobrú bočnú oporu a dajú sa otočiť o 180 stupňov1. Bedrové opierky sú na želanie nastaviteľné elektricky.

Elektrické nastavenie sedadla v 12-tich smeroch2
Sedadlá vodiča a spolujazdca sú elektricky nastaviteľné. Vďaka nastaveniu bedrovej opierky, operadla chrbta, výšky sedadla, sklonu a pozdĺžneho nastavenia sedadla si jednoducho nastavíte polohu, ktorá je pre vás ideálna. Pamäťová funkcia vám umožňuje uložiť tri rôzne nastavenia sedadla pre vodiča. Elektrické nastavenie sedadla v dvanástich smeroch2 zahŕňa tiež vyhrievanie sedadla pre vodiča a spolujazdca.

1 Otočné sedadlá sa pri zatiahnutej ručnej brzde nedajú otáčať.
2 Voliteľná výbava za príplatok. Dodáva sa len v kombinácii s čalúnením z alcantary. Stredná a vnútorné bočné časti sedadla z alcantary. Bez funkcie otáčania sedadla.

Samostatné sedadlo v priestore pre cestujúcich

Dodatočné samostatné sedadlo s pohodlnými opierkami rúk sa dá sklopiť, otočiť, pozdĺžne posúvať a vybrať. Je vybavené trojbodovým bezpečnostným pásom a kotviacimi bodmi ISOFIX. Nedodáva sa pre model California s pohonom všetkých kolies 4MOTION.

Voliteľná výbava za príplatok pre California Coast a Ocean. Nedodáva sa pre model California Beach.

Sedadlá

Pre model California Beach sa do priestoru pre cestujúcich na želanie dodáva trojsedadlo. Po sklopení operadiel vznikne spolu s voliteľným stolíkom "multiflexboard" lôžko s rozmermi 1,50 m x 1,83 m. Sériovo dodávaný odkladací priestor s matracom vtedy nie je súčasťou dodávky.

Pri výbere trojsedadla s dvomi voliteľnými samostatnými sedadlami sa v priestore pre cestujúcich modelu California Beach pohodlne odvezie až päť osôb. Vďaka tomu sa z modelu California Beach stane plnohodnotné sedemmiestne vozidlo.

Pri dvojsedadle s voliteľným otočným samostatným sedadlom sa v priestore pre cestujúcich modelu California Beach odvezú traja cestujúci.

Voliteľná výbava za príplatok pre model California Beach. Nedodáva sa pre modely California Coast a Ocean.

Zavrieť