Miesta na spanie

Lôžko na vrchnej úrovni meria 1,20 m x 2,00 m. Komfort lôžka zlepšuje lamelový rošt. Vďaka výklopnej streche môžete v priestore pri vstupnom otvore na vrchnú úroveň sedieť vzpriamene.

Lôžko v obytnom priestore má rozmery 1,14 m x 2,00 m. V modeli California Beach so sériovo dodávaným dvojsedadlom má plocha na spanie rozmery 1,50 m x 2,00 m. V kombinácii s príplatkovým trojsedadlom zahŕňa aj multiflexboard, lôžko má vtedy rozmery 1,83 m x 2,00 m.

Predĺženie lôžka

Predĺžená časť lôžka sa dá zdvihnúť hore a zaistiť v tejto polohe. Vznikne tak veľkorysý batožinový priestor, kde môžete uložiť väčší nákup alebo väčšie predmety.

Komfortný matrac

Komfortný matrac, dodávaný na želanie, prekryje škáry, vyrovná nerovnosti a výrazne zvýši komfort lôžka. Matrac zložíte veľmi jednoducho a zaberá mimoriadne málo miesta.

Zatemnenie obytného priestoru

Sériovo dodávané zo strešného rámu vyťahovacie rolety zatemnia vnútorný priestor vozidla.

Lamelová roleta

Otvor pre prístup z kabíny vodiča k lôžku na vrchnej úrovni je zatvorené lamelovou roletou, keď ho nepoužívate.

Zatemnenie kabíny vodiča

V modeli California Coast a Ocean zatemníte čelné sklo dvomi sériovo dodávanými roletkami, ktoré sú integrované do A-stĺpika; v modeli Beach zatemníte čelné sklo napnutou látkou. Bočné okná pri všetkých troch modeloch môžete prekryť sériovo dodávanými látkovými clonami.

Zavrieť