Navigačné systémy

Na cestách s cieľom pred očami

V každodennom živote chcete prísť do cieľa bez väčších obchádzok. S navigačným systémom "Discover Media" sa ľahko dostanete na želané miesto. Systém s farebným dotykovým displejom s 25,4 cm (10 palcov) uhlopriečkou a šiestimi reproduktormi ponúka 2D/3D navigáciu, výber z rôznych možností máp, bezplatné aktualizácie máp cez internet, streamovanie & internet, We Connect1 a We Connect Plus1 2. Okrem funkcií navigačného systému "Discover Media" ponúka navigačný systém "Discover Pro" hlasové ovládanie a wireless3 App-Connect. Službu We Connect Upgrades4 si na želanie môžete rezervovať. Špičkový systém dokáže zobraziť navigačnú mapu aj na displeji digitálneho kokpitu a ponúka systém rozpoznávania dopravných značiek.

Navigačný systém "Discover Media"

Navigationssystem "Discover Pro"

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Za príplatok po uplynutí počiatočného obdobia poskytovania služby We Connect Plus.

Len v kombinácii so zariadením s aplikáciou CarPlay od navigačného systému "Discover Media".

Na používanie produktov "We Upgrade" potrebujete účet používateľa Volkswagen ID, platnú zmluvu We Connect a legitimáciu ako hlavný užívateľ, tzn. prepojenie vášho užívateľského účtu s konkrétnym vozidlom. Okrem toho je nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie a hardware pre príslušnú aplikáciu We Upgrade. Funkcie We Upgrade dostupné pre príslušné vozidlo si môže hlavný užívateľ pozrieť na webe alebo In-Car shope. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Dokonalý
Nový Caddy

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen