Rádio "Audio"

Rádio "Audio" zahŕňa monochromatický TFT displej, s výkonom 2x20 wattov so štyrmi reproduktormi, slot na SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB port.

Rádio "Colour"

Voliteľné rádio "Colour" zahŕňa 12,7 cm (5-palca) farebný TFT displej, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, má výkon 4 x 20 wattov so šiestimi reproduktormi, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn. Bluetooth rozhranie pre mobilné telefóny je dostupné voliteľne.

Rádio "Media"

Voliteľné rádio "Media" zahŕňa 16,5 cm (6,33-palca) farebný TFT dotykový displej so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, má výkon 4 x 20 wattov so šiestimi reproduktormi, dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN, USB port a rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny. Online mobilná služba Car-Net App-Connect1 je dostupná voliteľne.

Príplatková výbava v spojení s rádiom "Media" a navigačným systémom "Discover Media". Kompatibilné s technológiami MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Uistite sa, prosím, že vaše koncové zariadenie je kompatibilné so systémom Car-Net App-Connect. Aplikácia Car-Net App-Connect sa použitá výlučne prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Vezmite prosím na vedomie podmienky svojej zmluvy s ohľadom na dátové a internetové pripojenie. Ďalšie informácie sú dostupné na stránke http://volkswagen-carnet.com/sk/sk/start.html.

Navigačný systém "Discover Media"

Voliteľný navigačný systém "Discover Media" je dodatočne k funkciám rádia "Media" vybavený ďalším slotom na SD kartu s dátami máp pre navigáciu. Aktualizácie nainštalovaných máp pre Európu sú zadarmo dostupné od Volkswagen MapCare na webovej stránke Volkswagen. S voliteľnými online mobilnými službami Car-Net Guide & Inform získate vždy aktuálne informácie a dáta z Internetu1.

¹ Dostupné len v kombinácii s navigačným systémom "Discover Media". Od druhého roku je použitie spoplatnené. Aby bolo možné nadviazať pripojenie na Internet, zákazník bude potrebovať vlastný mobilný bezdrôtový router (napr. smartfón s možnosťou HotSpot) alebo vhodné USB zariadenie (napr. Volkswagen CarStick), ktoré pracuje s vlastnou SIM kartou s internetovou dátovou tarifou.

Rozhranie pre mobilný telefón "Comfort"

Špeciálna priehradka pre mobilný telefón umožňuje bezdrôtové pripojenie na externú anténu pre optimalizáciu mobilného signálu. Nabíjanie telefónu je tiež jednoduché: stačí ho pripojiť do USB portu, ktorý sa nachádza v priehradke.

Dodáva sa na želanie a je dostupné v kombinácii s rádiami "Colour" a "Media", a navigačným systémom "Discover Media".

Zavrieť