Multifunkčný displej

Oči na ceste, dôležité informácie k tomu.

Prejdená vzdialenosť, vonkajšia teplota, priemerná spotreba paliva a všetky informácie, ktoré potrebujete na cestách: Naše multifunkčné displeje ich spájajú na jednom mieste. Jasné a prehľadné vo vašom zornom poli.

Multifunkčný displej "Plus"

Multifunkčný displej "Plus" sa dodáva na želanie. Okrem funkcií palubného počítača dokáže regulovať voliteľné prídavné kúrenie a umožňuje ovládanie paketu Svetlá a viditeľnosť, ktorý sa dodáva na želanie. V spojení s navigačným systémom zobrazuje aj smerové šípky pre pohodlnú navigáciu.

Multifunkčný displej "Premium"

Okrem funkcií multifunkčného displeja "Plus" ponúka aj 3D farebný displej a animované menu.

Multifunkčný displej

Multifunkčný displej zobrazuje aktuálne informácie ako čas, dojazd, vonkajšiu teplotu, priemernú spotrebu a odporučený prevodový stupeň pre ekonomickejšiu jazdu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen