Flexibilný priestor

Urobte si priestor tak, ako potrebujete

Interiér Caddy sa každý deň prispôsobí vašim rôznym potrebám. Či už chcete prepraviť až 7 osôb, máte pred sebou väčšie nákupy alebo prepravu menšieho nábytku.

Dvojmiestna verzia

Ako dvojmiestne vozidlo ponúka Caddy pôsobivý objem nákladu 3.030 l - operadlo sedadla spolujazdca je sklopené ešte viac. Ideálne pre veľa batožiny.

Trojmiestna verzia

Pri troch sedadlách je druhá rada sedadiel rozdelená na pomer 2:1. To vedie k rôznym individuálnym použitiam.

Štvormiestna verzia

Štvormiestny Caddy môže pojať štyri osoby a ďalšiu batožinu.

Päťmiestna verzia

Päť sedadiel a dostatok úložného priestoru: Zadné sedadlo s 3 sedadlami ponúka na dvoch vonkajších sedadlách štyri konzoly ISOFIX, vďaka čomu je vhodné pre deti. Sklopením a posunutím druhého radu sedadiel sa dosiahne objem nákladného priestoru až 2.852 l.

Sedemmiestna verzia

Je vybavený siedmimi sedadlami a je ideálnym vozidlom na prepravu veľkej skupiny s veľkým pohodlím. Caddy Maxi je o 47 cm dlhší a navyše ponúka pre batožinu až 340 l nákladového priestoru.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen