Zatvoriť menu

Pozoruhodne cool.

Z modelu Caddy sú už dlhé roky nadšené rodiny, aktívni dovolenkári a rekreační športovci. Caddy Edition 35 osloví hlavne individualistov. Caddy Edition 35, ktorý vychádza z Caddy Comfortline, na prvý pohľad očarí svojim jedinečným dizajnom a zaujímavou kombináciou piatich farieb karosérie so strechou a ďalšími doplnkami v čiernej farbe. S motorom TGI a šesťstupňovou automatickou prevodovkou DSG jazdí mimoriadne úsporne bez ohľadu na to, v ktorom základnom laku karosérie zažiari: bielej Candy, červenej Cherry, sivej metalíze Indium, striebornej metalíze Reflex alebo modrej metalíze Acapulco.

Urobte si obraz o Caddy Edition 35

Športový interiér

Presvedčivý športom a štýlom

Výbava interiéru zahŕňa sedadlá s čalúnením "Edition 35" v čiernom vyhotovení Titan so sivým prešívaním "Moonrock" s lemom v bielom prevedení "Berry", komfortnú palubnú dosku s dekórom "Dark Silver Brushed", stredovú konzolu s výškovo a pozdĺžne nastaviteľnou stredovou lakťovou opierkou, ktorá je čalúnená syntetickou kožou so sivým prešívaním "Moonrock", pravú kožu nájdete na hlavici radiacej páky a rukoväti ručnej brzdy so sivým prešívaním "Moonrock".

Exkluzívny exteriér

Teraz štandardne s pútačom pohľadov

Decentný vzhľad ponecháva Caddy Edition 35 vyniknúť: Ochrana prahu, strešné lišty a strecha v čiernej farbe s vysokým leskom a elektricky sklopné vonkajšie spätné zrkadlá v čiernej perleťovej farbe výrazne kontrastujú s farbou vozidla. Tmavými zadnými svetlami je vynikajúci exteriér modelu výročia dokonalý.

Vysoký jazdný komfort

Komfortnejšie v každodennom živote

Aj keď v mestskej premávke to trvá trochu dlhšie alebo na vás už čakajú cestujúci, v Caddy Edition 35 vás to baví. Okrem iného to umožňuje rádio "Composition Color". A keď bude voľná cesta, užite si pohodlie multifunkčného displeja "Premium".

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen