Potešenie z jazdy

Bavte sa od začiatku do konca

Pre vás potešenie nezačína v stredisku. Ale až po prvých kilometroch odtiaľ: Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION zaisťuje potešenie z jazdy na takmer akomkoľvek povrchu - a pedál v hliníkovom vzhľade nevyzeral nikdy lepšie.

Lepšia trakcia s pohonom všetkých kolies 4MOTION

Caddy je ako jediné vozidlo vo svojej triede vybavené na želanie dodávaným pohonom všetkých kolies 4MOTION priamo z výroby. Caddy Alltrack sa s pohonom všetkých kolies 4MOTION dostane na najkrajšie miesta - s optimálnou trakciou a lepšími vlastnosťami pri jazde v zákrutách, hlavne na mokrých a zasnežených cestách.

Pedále v hliníkovom vyhotovení

Pedále modelu Caddy Alltrack nie sú len vizuálne výnimočné, ale tiež vynikajú funkčnosťou: Vďaka protišmykovému povrchu zaisťujú bezpečné uchytenie pre nohy. Čo oceníte po túre v snehu alebo daždi.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen