Zatvoriť menu

Pripravený objavovať nové veci.

Len ten, kto si stanoví neobyčajné ciele, objaví vždy niečo nové. Caddy Alltrack vás pritom bude sprevádzať.

Urobte si obraz o Caddy Alltrack

Športovo výrazný "off-road" vzhľad.

Pripravený vyraziť von

Cesta k ďalšiemu dobrodružstvu môže niekedy viesť aj mimo vychodených ciest. Caddy Alltrack je vybavený robustnými krytmi karosérie a dizajnovou ochranou podbehov, vďaka ktorej vyzerá dobre na cestách aj mimo nich. Strieborné strešné ližiny poskytujú ideálne podmienky na pohodlnú prepravu horských bicyklov, snowboardov alebo ďalšieho vybavenia. Aby ste mohli konkurovať tomu najkrajšiemu prostrediu, Caddy Alltrack je k dispozícii vo všetkých farbách ponúkaných pre model Caddy.

Vysoko kvalitný interiér

Komfort pre individualistov

Výraznými prvkami interiéru sú komfortná palubná doska s dekoratívnym obkladom v prevedení "Carbon Square Dark", kožená výbava so švami muškátovej farby, pedále v hliníkovom prevedení, chrómové prvky, exkluzívne čalúnenie "7Summits" a klimatizácia. Soundtrack k vašim objaviteľským cestám vám prehrá rádio "Colour".

Potešenie z jazdy

Bavte sa od začiatku do konca

Pre vás potešenie nezačína v stredisku. Ale až po prvých kilometroch odtiaľ: Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION zaisťuje potešenie z jazdy na takmer akomkoľvek povrchu - a pedále v hliníkovom vzhľade nevyzerali nikdy lepšie.

Viac o potešení z jazdy

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen