Rádio

Patrí k dobrému zvuku

Obľúbené piesne, rozhlasové hry, podcasty alebo len správna rozhlasová stanica - bez ohľadu na to, čo na dlhých cestách radi počúvate, naše rádiá vám ponúkajú ten správny program.

Rádio "Media"

Voliteľné rádio "Media" zahŕňa 16,5 cm (6,33-palca) farebný TFT dotykový displej so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, má výkon 4 x 20 wattov so štyrmi reproduktormi, dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN, USB port a rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny. Online mobilná služba Car-Net App-Connect je dostupná voliteľne¹.

¹ Príplatková výbava v spojení s rádiom "Media" a navigačným systémom "Discover Media". Kompatibilné s technológiami MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Uistite sa, prosím, že vaše koncové zariadenie je kompatibilné so systémom Car-Net App-Connect. Aplikácia Car-Net App-Connect sa použitá výlučne prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Vezmite prosím na vedomie podmienky svojej zmluvy s ohľadom na dátové a internetové pripojenie. Ďalšie informácie sú dostupné na stránke http://volkswagen-carnet.com/sk/sk/start.html.

Rádio "Colour"

Voliteľné rádio "Colour" zahŕňa 12,7 cm (5-palca) farebný TFT displej, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, má výkon 4 x 20 wattov s dvoma reproduktormi, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn. Bluetooth rozhranie pre mobilné telefóny je dostupné voliteľne.

Rádio "Audio"

Voliteľné rádio "Audio" zahŕňa monochromatický TFT displej, s výkonom 2x20 wattov s dvoma reproduktormi, slot na SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB port.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen