Navigačný systém

Bezpečný príjazd do cieľa

Ak máte naplánovaný termín za termínom, nie je čas na obchádzky. Náš navigačný systém vás bez obchádzok privedie do cieľa. A po práci rovno domov.

Navigačný systém "Discover Media"

Voliteľný navigačný systém "Discover Media" je dodatočne k funkciám rádia "Media" vybavený ďalším slotom na SD kartu s dátami máp pre navigáciu. Aktualizácie nainštalovaných máp pre Európu sú zadarmo dostupné od Volkswagen MapCare na webovej stránke Volkswagen. S voliteľnými online mobilnými službami Car-Net Guide & Inform získate vždy aktuálne informácie a dáta z Internetu¹.

Dostupné len v kombinácii s navigačným systémom "Discover Media". Od druhého roku je použitie spoplatnené. Aby bolo možné nadviazať pripojenie na Internet, zákazník bude potrebovať vlastný mobilný bezdrôtový router (napr. smartfón s možnosťou HotSpot) alebo vhodné USB zariadenie (napr. Volkswagen CarStick), ktoré pracuje s vlastnou SIM kartou s internetovou dátovou tarifou.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen