Kúrenie

Byť v teple aj počas chladných dní

Vyhrievanie predných sedadiel sa cez chladné dni postará o to, aby vám bolo teplo. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať v každom počasí dobrý výhľad na cestu.

Vyhrievanie čelného skla

Elektrické drôty integrované do čelné skla sa postarajú o dobrý výhľad na cestu aj v chladnom a vlhkom počasí. Vyhrievanie čelného skla dodávané na želanie sa dodáva len v kombinácií s balíkom "Svetlá a viditeľnosť".

Vyhrievanie sedadiel

Vyhrievanie je zabudované do sedacích a chrbtových plôch predných sedadiel a môže byť regulované samostatne pre sedadlo vodiča a spolujazdca. Po zapnutí zapaľovania si môžete nastaviť tri úrovne vyhrievania.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen