Bezpečnostné systémy

Bezpečná jazda. Aj v kritických situáciách

Aby ste mohli jazdiť uvoľnene a bezpečne, disponuje Caddy Dodávka praktickými bezpečnostnými systémami, ktoré môžu preventívne zasiahnuť, keď sa ocitnete v kritickej situácii.

Multikolízna brzda1

Štandardne dodávaná multikolízna brzda začne po náraze vozidlo spomaľovať, aby sa v ideálnom prípade vyhlo následnej kolízii1. Systém sa aktivuje, keď dva nezávislé senzory zaznamenajú náraz. Po krátkom zásahu brzdovej sústavy je automobil pozvoľna spomalený na rýchlosť 10 km/h, pričom vodič môže kedykoľvek nad vozidlom prevziať kontrolu.

Elektronický stabilizačný program

Elektronický stabilizačný program vrátane elektronickej uzávierky diferenciálu (EDS) zabráni vozidlu dostať sa do šmyku, pomocou kontrolovaných zásahov brzdového systému a riadenia motora1.

 

Antiblokovací systém (ABS)

Antiblokovací systém (ABS) zlepšuje ovládateľnosť vozidla pri prudkom brzdení.

 

Protipreklzový systém (ASR)

Protipreklzový systém (ASR) umožňuje harmonický rozjazd a zrýchlenie na rôznych typoch povrchov vozovky.

 

Brzdový asistent

Štandardne dodávaný brzdový asistent rozpozná, akou rýchlosťou stlačíte brzdový pedál. Pri reflexívnom alebo núdzovom brzdení rýchlo vytvorí plný brzdný tlak.

 

Airbagy

Airbag vodiča, spolujazdca a prvýkrát sériovo aj bočné a hlavové airbagy poskytujú cestujúcim najlepšiu možnú ochranu v prípade čelného alebo bočného nárazu. Airbag spolujazdca možno deaktivovať kľúčom vozidla.

Im Rahmen der Grenzen des Systems.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen