Zatvoriť menu

Profesionál vo všetkých oblastiach.

Caddy Kombi spája variabilitu, flexibilitu a spoľahlivosť tak perfektne ako žiadne iné vozidlo v jeho triede. Vnútorný priestor vytvorený z odolných materiálov môžete rozšíriť až na sedem miest a jednoduchými úkonmi ho zmeníte na dvojmiestne vozidlo s veľkým nakladacím priestorom, ak musíte niekam dodať tovar alebo materiál. Dokonca aj menšie predmety uložíte rýchlo a bezpečne.

Pozrite si Caddy Kombi z rôznych perspektív

Varianty výbavy

Šikovne premyslené odkladacie priehradky

Dokonale si zorganizujte váš všedný deň

Caddy Kombi vám ponúka odkladacie priehradky rôznych veľkostí, aby ste sa v práci mohli sústrediť na to podstatné. Svoje miesto si tu nájde všetko, či už sú to pracovné rukavice, meter alebo obedár.

Funkčný interiér

Prispôsobí sa vaším potrebám

Poznáte to: každá zákazka je iná. Niekedy máte na palube celú posádku, niekedy veľa materiálu. Preto je Caddy kombi také flexibilné. Z komfortného 5-miestného vozidla sa jednoducho zmení na plnohodnotnú dodávku.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Bezpečná cesta do cieľa

Bezpečnosť je prvoradá - či už pracujete vo výškach prípadne s ťažkým náradím, alebo jazdíte po rušných mestských cestách v nepriaznivom počasí. Preto je Caddy Kombi prvý vo svojej triede vybavený sériovým airbagom pre vodiča, spolujazdca a bočnými hlavovými airbagmi, ale aj multikolíznou brzdou. Spoľahnite sa na svoj dobrý pocit.

Mobilné online služby

Okamžite viete, čo potrebujete vedieť

Vaša práca je dosť vzrušujúca. So systémom Car-Net App-Connect a Car-Net Guide & Inform šetríte čas, peniaze a niekedy aj nervy - napríklad získaním informácií o aktuálnej dopravnej situácii, bezplatných parkovacích miestach alebo čerpacích staniciach s výhodnou tarifou za palivo.

Pohon všetkých kolies 4MOTION

Ponúka vám lepšiu trakciu

Pohon všetkých kolies 4MOTION jazdí vynikajúco - aj v extrémnom počasí. Tieto výhody sú obzvlášť zjavné pri jazde na mokrom alebo zasneženom povrchu a zablatených alebo poškodených cestách. V takých situáciách lamelová spojka pohonu všetkých kolies automaticky prenesie výkon motora na kolesá s lepším záberom. To prispieva k viditeľne plynulejšiemu chodu, lepšej stabilite v zákrutách a precíznemu ovládaniu vozidla.

Stály pohon všetkých kolies prezentuje svoju silu aj pri ťahaní prívesu - hlavne v spojení s turbodieselovým motorom s výkonom 90 kW. Pre ešte lepšie pohodlie pri jazde si jednoducho vyberte motor 2,0 l TDI (110 kW) a skombinujte automatickú dvojspojkovú prevodovku DSG s pohonom všetkých kolies 4MOTION. V segmente ľahkých úžitkových vozidiel ponúka túto kombináciu len Caddy.

Voliteľná výbava za príplatok.

Premyslené do najmenších detailov

Až sedem miest na sedenie. Veľa odkladacích schránok. Všetko v najvyššej kvalite.

Funkcie

Priestorový koncept

Späť na prehľad

Sedadlá

Vnútorný priestor modelu Caddy Kombi sa prispôsobí rozličným potrebám počas vášho pracovného dňa. Bez ohľadu na to, či potrebujete odviezť sedem osôb alebo dlhé predmety.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Presné línie, dynamické predné partie a veľa ďalších výrazných detailov. Schopnosti Caddy Kombi sú zjavné na prvý pohľad.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Pohodlná jazda do práce. Uvoľnená po pracovnej dobe. Caddy Dodávka presvedčí interiérom vďaka mimoriadnej kvalite spracovania a množstvom doplnkov.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Buďte na cestách v obraze. Vďaka najmodernejším infotainment systémom, inovatívnym online službám, multifunkčnému volantu a displejom je to možné.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Dostaňte sa do cieľa pohodlnejšie: Moderné bezpečnostné a asistenčné systémy vás pri jazde podporujú a pomáhajú predchádzať kritickým situáciám.

Produktový film

Zažite prednosti modelu Caddy.

Start Video
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen