Plná deliaca stena

Robustná deliaca stena oddeľuje kabínu vodiča od nákladného priestoru a poskytuje vysokú úroveň pasívnej ochrany. Deliaca stena je ku karosérii vozidla uchytená skrutkami a spĺňa normu DIN 75410-3.

Plná deliaca stena s oknami

Pre Caddy Skriňovú dodávku je v ponuke voliteľná plná deliaca stena s oknami. Rovnako, ako verzia bez okien, siaha až po výšku strechy, ale má dve veľké okná do nákladného priestoru. Takto máte náklad vždy na očiach.

Paket Flexsitz Plus

S paketom Flexsitz Plus zväčšíte objem nákladného priestoru o 0,5 m3 za okamih: sklopíte sedadlo spolujazdca dopredu do priestoru pre nohy a otvoríte dvere v deliacej stene do uhla 90 stupňov. Pre objemný náklad tak vznikne rovná nákladná plocha s dĺžkou 2 600 mm v Caddy Skriňová dodávka a 3 070 mm v Caddy Maxi Skriňová dodávka. Deliaca stena otočená k stredovej konzole poskytuje vodičovi optimálnu ochranu.

Gumová podlaha

Ochranná podlaha z gumy sadne presne na rebrovaný povrch plechovej sériovej podlahy a jej údržba je veľmi jednoduchá. Gumený materiál má tiež dobré tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Dostupná aj pre nový Caddy Kombi.

Drevená podlaha Universal

Na mieru vyrobená drevená podlaha hrúbky 10 mm je zlepená z viacerých vrstiev a má protišmykovú vodeodolnú povrchovú úpravu. Dva výrezy v podlahe umožňujú rýchly prístup k stredovým úchytným okám.

Úchytné oká

V nákladnom priestore je šesť sklopných úchytných ôk, ktoré sú bezpečne pripevnené k podlahe vozidla. Nový Caddy Maxi Skriňová dodávka má osem úchytných ôk. Nástroje a materiál k okám bezpečne uchytíte pomocou odolných napínacích popruhov.

Zavrieť