Riešenia zadnej časti vozidla

Pohodlné a jednoduché nakladanie a vykladanie

Nastúpite, vystúpite. Naložíte, vyložíte. Dvere úžitkového vozidla v priebehu dňa otvoríte a zatvoríte nespočetne veľakrát, čo ich vystavuje veľkej záťaži. Preto je nový Caddy vybavený pántmi, koľajničkami a kľučkami, ktoré odolajú najnáročnejším podmienkam. Nízka výška nakladacej hrany a početné verzie dverí sú ďalším odkazom tohto prístupu. Nový Caddy si prispôsobíte presne vašim potrebám: od verzie s celoplechovými zadnými výklopnými dverami bez bočných posuvných dverí, až po plne presklený priestor pre cestujúcich s presklením Privacy a dvoma extra širokými bočnými posuvnými dverami. Niečo navyše pre vaše pohodlie: zadné výklopné dvere majú sériovo funkciu otvárania soft touch, pomocou ktorej dvere ľahko otvoríte stlačením tlačidla.

Presklenné zadné výklopné dvere.

Celoplechové zadné výklopné dvere.

Presklenné zadné krídlové dvere (2⁄3 k 1⁄3).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen