Parkovacie systémy

Uľahčia vám parkovanie

Inteligentné parkovacie systémy v modeli Caddy Skriňová dodávka vás zvukovým signálom upozornia na prekážky pri parkovaní, uľahčia vám manévrovanie s vozidlom a dokonca prevezmú riadenie za vás.

Parkovacie senzory "ParkPilot"

Vydávajú zvukové výstrahy pri zistení prekážky pri cúvaní1 a takisto poskytujú vizuálne zobrazenie vzdialenosti vozidla od prekážky2.

Cúvacia kamera "Rear View"

Cúvacia kamera"Rear View" dodávaná na želanie zjednodušuje parkovanie1 zobrazovaním priestoru za vozidlom na displeji rádia alebo navigačného systému2. Dodatočné statické čiary zjednodušujú proces parkovania. Parkovacia kamera je dostupná iba v kombinácii so zadnými výklopnými dverami.

Parkovací asistent "Park Assist"

Na želanie dodávaný parkovací asistent dokáže vozidlo vo viacerých krokoch samostatne zaparkovať na priečne a pozdĺžne parkovacie miesto1. Po zaradení spiatočky prevezme riadenie vozidlo. Vodič ovláda len spojku, plynový a brzdový pedál.

V rámci možností systému.

V závislosti od verzie rádia alebo navigačného systému. Začínajúc od rádia "Colour".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen