Palubné počítače

Vedieť všetko, čo musíte vedieť

Informácie, ktoré potrebujete, nájdete prehľadne na jednom mieste. Palubný počítač zobrazí, napríklad stav prejdených kilometrov vonkajšiu teplotu a priemernú spotrebu.

Palubný počítač "Plus"

Palubný počítač "Plus" sa dodáva na želanie. Okrem funkcií palubného počítača dokáže regulovať voliteľné prídavné kúrenie a umožňuje ovládanie paketu Svetlá a viditeľnosť, ktorý sa dodáva na želanie. V spojení s navigačným systémom zobrazuje aj smerové šípky pre pohodlnú navigáciu.

Voliteľná výbava za príplatok.

Palubný počítač

Palubný počítač zobrazuje aktuálne informácie ako čas, dojazd, vonkajšiu teplotu, priemernú spotrebu a odporučený prevodový stupeň pre ekonomickejšiu jazdu.

Voliteľná výbava za príplatok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen