Odkladacie priehradky

Dokonale si zorganizujte váš všedný deň

Aby ste sa v práci mohli sústrediť na to podstatné, ponúka vám Caddy Skriňová dodávka odkladacie priehradky rôznych veľkostí. Tu si nájde svoje miesto všetko, či už sú to pracovné rukavice, meter alebo obedár.

Počas práce musí byť každý váš pohyb presný. Nový Caddy vás patrične podporí svojim systémom úložných priestorov, ktorý pozostáva z niekoľkých priehradiek a poličiek rozličných veľkostí. Napríklad stropná polička na celú šírku kabíny vozidla sa nachádza priamo nad sedadlom vodiča a spolujazdca. Nie je ju vidieť zvonku a ponúka dostatok miesta pre pracovné rukavice, obedár alebo notebook. V odkladacích priestoroch vo dverách uložíte fľaše s objemom 1 liter a stredová konzola má držiaky na štyri poháre. Po prvýkrát nájdete pred spolujazdcom až dve otvorené odkladacie priehradky. Takto má každá vec svoje správne miesto.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen