Nakladací priestor

Dotvorte si vaše vozidlo podľa pracovného účelu

Caddy Skriňová dodávka je všestranné vozidlo a ponúka vám rôzne podlahy nakladacieho priestoru a deliace steny. Vaše mobilné pracovné miesto si dotvorte podľa vašich predstáv. K dispozícii máte rôzne možnosti:

  • plná deliaca stena

  • plná deliaca stena s oknami

  • paket Flexsitz Plus

  • gumová podlaha

  • drevená podlaha Universal

  • úchytné oká

Plná deliaca stena

Robustná deliaca stena oddeľuje kabínu vodiča od nákladného priestoru a poskytuje vysokú úroveň pasívnej ochrany. Deliaca stena je ku karosérii vozidla uchytená skrutkami a spĺňa normu DIN 75410-3.

Plná deliaca stena s oknami

Pre Caddy Skriňovú dodávku je v ponuke voliteľná plná deliaca stena s oknami. Rovnako, ako verzia bez okien, siaha až po výšku strechy, ale má dve veľké okná do nákladného priestoru. Takto máte náklad vždy na očiach.

Paket Flexsitz Plus

S paketom Flexsitz Plus zväčšíte objem nákladného priestoru o 0,5 m3 za okamih: sklopíte sedadlo spolujazdca dopredu do priestoru pre nohy a otvoríte dvere v deliacej stene do uhla 90 stupňov. Pre objemný náklad tak vznikne rovná nákladná plocha s dĺžkou 2 600 mm v Caddy Skriňová dodávka a 3 070 mm v Caddy Maxi Skriňová dodávka. Deliaca stena otočená k stredovej konzole poskytuje vodičovi optimálnu ochranu.

Gumová podlaha

Ochranná podlaha z gumy sadne presne na rebrovaný povrch plechovej sériovej podlahy a jej údržba je veľmi jednoduchá. Gumený materiál má tiež dobré tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Dostupná aj pre nový Caddy Kombi.

Drevená podlaha Universal

Na mieru vyrobená drevená podlaha hrúbky 10 mm je zlepená z viacerých vrstiev a má protišmykovú vodeodolnú povrchovú úpravu. Dva výrezy v podlahe umožňujú rýchly prístup k stredovým úchytným okám.

Úchytné oká

V nákladnom priestore je šesť sklopných úchytných ôk, ktoré sú bezpečne pripevnené k podlahe vozidla. Nový Caddy Maxi Skriňová dodávka má osem úchytných ôk. Nástroje a materiál k okám bezpečne uchytíte pomocou odolných napínacích popruhov.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen