Klimatizácia

Skvelá klíma v kabíne

Moderné klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas horúcich dní zabezpečia vo vozidle príjemne chladivú klímu.

Klimatizácia "Climatronic"

Automatická klimatizácia elektronicky monitoruje teplotu pomocou interiérového senzoru a porovnáva aktuálnu teplotu s požadovanou. Vďaka dvojzónovej regulácii je možné teplotu nastaviť nezávisle pre vodiča a spolujazdca. Senzor tiež monitoruje kvalitu vonkajšieho vzduchu a v prípade potreby automaticky aktivuje funkciu cirkulácie vzduchu.

Voliteľná výbava za príplatok.

Klimatizácia

Pre Caddy Skriňová dodávka sa na želanie dodáva poloautomatická klimatizácia, ktorá sa dá plynulo ovládať a postará sa o príjemnú klímu vo vnútornom priestore vozidla.

Voliteľná výbava za príplatok.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen