Asistenčné systémy

Každý deň jazdíte uvoľnene

Caddy Dodávka disponuje širokou ponukou bezpečnostných systémov a na želanie ju môžete vybaviť rôznymi asistenčnými systémami, napríklad adaptívnym tempomatom ACC.

Adaptívny tempomat ACC1

Adaptívny tempomat ACC prispôsobuje rýchlosť automobilu voči vpredu idúcemu vozidlu1 a udržiava vodičom prednastavenú rýchlosť a vzdialenosť. Zvolenú rýchlosť pritom nikdy neprekročí. Tento asistenčný systém zahŕňa systém sledovania priestoru pred vozidlom "Front Assist".

Systém sledovania priestoru pred vozidlom "Front Assist"so systémom núdzového brzdenia City Emergency Brake2 

Systém pomocou radarov zaznamená kritické približovanie sa k vozidlu vpredu, načo vodiča upozorní optickým symbolom, akustickým signálom a jemným pribrzdením. Popritom dôjde k priloženiu brzdových doštičiek ku kotúčom a natlakovaniu brzdovej sústavy pre maximálny brzdný účinok. Ak vodič ani po výstrahách nereaguje, vozidlo začne v poslednej kritickej fáze autonómne brzdiť, aby minimalizovalo dôsledky, či v ideálnom prípade úplne predišlo kolízii.

 

Asistent pre rozjazd pri stúpaní1,2

Asistent pre rozjazd pri stúpaní bráni vozidlu v cúvaní pri rozbiehaní sa do kopca a pri rozjazde zabezpečuje komfortné ovládanie vozidla.

 

 

V rámci možností systému.

Vodič musí byť vždy pripravený prevziať kontrolu nad vozidlom a vždy je zodpovedný za riadenie vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen