Zatvoriť menu

Zvládne takmer každú úlohu.

Každý deň prináša nové výzvy, ktoré si vyžadujú rýchle a profesionálne riešenie. S modelom Caddy Dodávka máte k dispozícii vozidlo, ktoré vás optimálne podporuje takmer v každej situácii. Táto obratná a kompaktná mestská dodávka vám funkčne, flexibilne a všestranne ponúka všetko, čo potrebujete pre pracovný deň.

Pozrite si Caddy Dodávku z rôznych perspektív

Varianty výbavy

Odkladacie priehradky

Zorganizujte si váš všedný deň dokonale

Aby ste sa v práci mohli sústrediť na to podstatné, ponúka vám Caddy Skriňová dodávka odkladacie priehradky rôznych veľkostí. Tu si nájde svoje miesto všetko, či už sú to pracovné rukavice, meter alebo obedár.

Funkčný interiér

Flexibilný ako vy

Každá zákazka prináša pre vás a váš tím rôzne výzvy. Flexibilný interiér Caddy Dodávky je pripravený na všetko: robustné podlahové krytiny, rôzne typy deliacich stien - vytvorte si nákladný priestor podľa vašich potrieb.

Asistenčné systémy

Do cieľa prísť rýchlo a bezpečne

Caddy Dodávku môžete vybaviť inovatívnymi asistenčnými systémami a uľahčiť tak cestu do práce vám a vašim kolegom alebo si zjednodušiť cestu k ďalšiemu stretnutiu.

Vysoký náklad

Zvládne aj ťažké úlohy

Celkom silák. Nákladný priestor Caddy Dodávky zaujme nielen svojou flexibilitou a robustnosťou, ale predovšetkým objemom a možnosťami prepravy nákladu. Aj s krátkym rázvorom vám ponúkne veľkú nosnosť, ktorú môžete na želanie aj rozšíriť. K dispozícii je toľko priestoru:

  • objem ložnej plochy až 3,2 m3 pri krátkom rázvore

  • objem ložnej plochy až 3,7 m3 s voliteľnou deliacou a otočnou stenou

  • úžitková hmotnosť až 690 kg

  • šesť úchytných ôk

Pohon všetkých kolies 4MOTION

Ponúka vám lepšiu trakciu

Pohon všetkých kolies 4MOTION jazdí vynikajúco - aj v extrémnom počasí. Tieto výhody sú obzvlášť zjavné pri jazde na mokrom alebo zasneženom povrchu a zablatených alebo poškodených cestách. V takých situáciách lamelová spojka pohonu všetkých kolies automaticky prenesie výkon motora na kolesá s lepším záberom. To prispieva k viditeľne plynulejšiemu chodu, lepšej stabilite v zákrutách a precíznemu ovládaniu vozidla.

Stály pohon všetkých kolies prezentuje svoju silu aj pri ťahaní prívesu - hlavne v spojení s turbodieselovým motorom s výkonom 90 kW. Pre ešte lepšie pohodlie pri jazde si jednoducho vyberte motor 2,0 l TDI (110 kW) a skombinujte automatickú dvojspojkovú prevodovku DSG s pohonom všetkých kolies 4MOTION. V segmente ľahkých úžitkových vozidiel ponúka túto kombináciu len Caddy.

Premyslené do najmenších detailov

Každý deň prináša množstvo výziev, ktoré si často vyžadujú rýchle, ale vždy profesionálne riešenia. S Caddy Dodávkou máte k dispozícii vozidlo, ktoré vás optimálne podporuje takmer v každej situácii.

Funkcie

Náklad

Späť na prehľad

Náklad

Vďaka veľkému objemu nákladného priestoru, premysleným riešeniam zadnej časti a mnohým možnostiam zabezpečenia nákladu prepraví Caddy Dodávka váš materiál a aj vás - bezpečne a rýchlo na miesto určenia.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Pohodlná jazda do práce. Uvoľnená po pracovnej dobe. Caddy Dodávka presvedčí interiérom vďaka mimoriadnej kvalite spracovania a množstvom doplnkov.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Buďte na cestách v obraze. Vďaka najmodernejším infotainment systémom, inovatívnym online službám, multifunkčnému volantu a displejom je to možné.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Dostaňte sa do cieľa pohodlnejšie: Moderné bezpečnostné a asistenčné systémy vás pri jazde podporujú a pomáhajú predchádzať kritickým situáciám.

Produktový film

Zažite prednosti modelu Caddy.

Start Video
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen