Potešenie z jazdy

Výkonné ako žiadne iné. S najvyšším krútiacim momentom v jeho triede

Od pondelka do piatka v lese a na poli. Cez víkend na horách a v teréne. Nezáleží na to, kam vás zavedú pracovné povinnosti alebo dovolenkové plány - s motorom v modeli Amarok jazdíte mimoriadne efektívne. Každá jazda sa vďaka tomu zmení na potešenie:

  • 190 kW/258 k silný 6-valcový motor turbodiesel
  • 3,0 l zdvihový objem
  • Krútiaci momentbis az 580 Nm
  • krátkodobý výkon až 22 kW/30 k vďaka funkcii "overboost"

  • 8-stupňová automatická prevodovka
  • BlueMotion Technology
  • Tempomat

8-stupňová automatická prevodovka

Veľmi aktívna: Bez ohľadu na to, či jazdíte v meste alebo v teréne - nový Amarok bravúrne zvládne všetky výzvy. Pretože vďaka jedinečnej kombinácii komfortnej osemstupňovej automatickej prevodovky a stáleho pohonu všetkých kolies 4MOTION je vhodný nielen na každodennú jazdu, ale aj na jazdu za dobrodružstvom. Prvý stupeň je určený do terénu, ôsmy rýchlostný stupeň má zase predĺžený prevodový pomer a je určený pre úspornú jazdu pri nízkych otáčkach.

BlueMotion Technology

Presvedčivo ekologický: Vďaka sériovo dodávaným systémom BlueMotion Technology vytvára nový Amarok štandardy aj v oblasti ekológie. Patria medzi ne systém štart/stop, rekuperácia brzdnej energie, asistent rozbehu pri stúpaní a pneumatiky so zníženým valivým odporom.

Motor 3,0 TDI V6

Silný ako žiadny iný motor. Šesťvalcový naftový motor prepĺňaný turbodúchadlom so zdvihovým objemom 3,0 l a s výkonom 190 kW disponuje v novom modeli Amarok aj pri maximálnej záťaži dostatočnými rezervami výkonu. Ešte väčší výkon dosiahne s funkciou "Overboost", ktorá dokáže krátkodobo zvýšiť výkon motora TDI V6 (190 kW) o ďalších 10 kW až na 200 kW/272 koní.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen