Rádiá

Rádio "Audio".
Rádio "Audio" sa postará o jedinečné zážitky z hudby. Výbava ako slot na SD karty, rozhranie AUX-IN a USB, ale aj Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov sú vzájomne citlivo a perfektne zladené. Okrem toho disponuje monochromatickým TFT displejom a štyrmi reproduktormi.

Rádio "Media".
Rádio "Media" disponuje všetkými funkciami rádia "Audio" a okrem toho ponúka farebný dotykový displej s uhlopriečkou 16,5 cm (6,33"), šesť reproduktorov, CD prehrávač, elektronický zosilňovač hlasu a mobilné online služby Car-Net App-Connect. Technológia ako stvorená pre symfónie veľkého mesta.

Car-Net App-Connect.
S týmto softvérom môžete ovládať vybrané aplikácie z vášho smartfónu prostredníctvvom dotykového displeja aj počas jazdy. Car-Net App-Connect podporuje technológie MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™.1

DAB+.
Prostredníctvom antény vozidla môžete teraz prijímať digitálne rádiové vysielanie v prvotriednej kvalite. Rádio "Media" si na želanie môžete objednať s funkciu DAB+.

1Dodáva sa len v spojení s rádiom Media a navigačným systémom Discover Media. Je kompatibilný s technológiou MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™. Skontrolujte si, či je vaše koncové zariadenie kompatibilné so systémom Car-Net App-Connect. Systém Car-Net App-Connect môžete používať výhradne prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Dostupnosť služieb Car-Net sa môže v závislosti od krajiny líšiť. Tieto služby sú k dispozícii na dobu určenú zmluvou. Bližšie informácie k službám Car-Net získate u Vášho Volkswagen partnera; informácie o tarifách mobilných služieb u Vášho mobilného operátora.

Navigačné systémy

Rádionavigácia "Discover Media".
Pretože modelu Amarok nie je žiadna cesta príliš ďaleká a privíta každé dobrodružstvo, disponuje rádionavigácia "Discover Media" funkciami rádia "Media" a okrem toho ponúka SD kartu s dátami navigačných máp pre Európu, digitálny rádiopríjem (DAB+). Mobilné online služby Car-Net Guide & Inform si môžete kedykoľvek aktivovať a tri roky bezplatne využívať.1

Car-Net Guide & Inform.¹
Car-Net Guide & Inform ako dôsledne rozšírenie interného navigačného systému vozidla prináša prostredníctvom internetu vždy aktuálne informácie. Ak sa niekde napríklad vytvorí dopravná zápcha automaticky prepočíta trasu. Okrem toho vám ukáže čerpacie stanice s výhodnými cenami paliva vo vašom blízkom okolí, ale dokáže oveľa viac.

1Dodáva sa len v kombinácii s rádionavigačným systémom "Discover Media". Od štvrtého roku je služba spoplatnená. Na využívanie internetového pripojenia potrebuje zákazník vlastný mobilný WIFI router (napr. smartfón s funkciou Hotspot) alebo vlastný mobilný USB modem (napr. Volkswagen CarStick) v kombinácii s vlastnou SIM kartou s mobilnými dátovými službami.

Elektronický zosilňovač hlasu

Zabezpečí to, aby aj pasažieri na zadných sedadlách vodiča dobre rozumeli. Hlas je nahrávaný cez hands-free mikrofón, zosilnený a následne prehraný cez reproduktor vzadu.

Voliteľná výbava.

Zavrieť

Nový Amarok. 190kW pre prácu aj zábavu.